Стрічка новин - 05-08-2013, 12:08 - sasa 29

Цього тижня може статися перша тренерська відставка в УПЛ

Цього тижня може статися перша тренерська відставка в УПЛ

Головний тренер донецького \»Металурга\» відверто поспілкувався з пресою після поєдинку з \»Чорноморцем\».

\»Скажу відверто, ви в четвер грали, ми грали, були в однакових умовах, втомлені. Мені було приємно, що футболісти боролися на полі, по грі я ними задоволений. Билися, є бійці, це добре. Може гра не давалася, але люди старалися. Єдина проблема, що все тримається на ветеранах, яким вже за 30 років, вони тягнуть команду. Хотілося б свіжої крові, щоб вона прийшла до складу і створювала конкуренцію. Але зараз футболісти прийшли, щоб створити конкуренцію запасним гравцям. Навіть не намагаються і це прикро. Шкода 8-10 чоловік основи, вибачте за вираз, гвалтувати\», — говорить Максимов.

\»Якщо Велізар Дімітров випадає — все, немає команди. Зараз він не поїхав, відпросився, я дав йому відпочити. Лазіч старається. Даніло отримав дуже серйозну травму. Кожен тренер хоче, щоб у нього було 17 осіб, щоб мати можливість дати комусь відпочити. Я роблю заміни задля посилення, а тому що нема кого випускати\», — продовжує тренер Металурга.

\»Розумієте, зараз вже можу про це говорити, коли приходить тренер і йому кажуть: \»Ти можеш взяти одного футболіста\», вважаю, це недовіра до фахівця. Залишилася остання гра в четвер, якщо не вирішується завдання, я сам пишу заяву про звільнення. З п\’яти гравців, яких я просив, безкоштовних, жодного не взяли\», — додав Юрій Максимов.

 

football24.ua

Погода