Аматори - 15-10-2012, 09:10 - sasa 230

Далі без срібного призера

Відбулися матчі однієї восьмої фіналу Осіннього кубку Полтавського району

Кубкові поєдинки завжди вирізняються непередбачуваними результатами. Не стала винятком і чергова стадія Осіннього кубку. Подолати 1/8 фіналу не зміг срібний призер першої ліги ДЮСШ. Каменем спотикання для розсошан став бронзовий призер другої ліги у групі Б – “Злагода”. Перший тайм закінчився нульовою нічиєю, а от друга половина порадувала нечисленну глядацьку аудиторію шістьма забитими голами. Рахунок відкрили господарі. Штрафний удар в декількох метрах від карного майданчика реалізував кращий бомбардир команди Костенко. Через декілька хвилин гості зусиллями Гордієнка відновили рівновагу – 1:1. Однак раділи вони недовго, адже за порушення правил у власному штрафному майданчику, розсошани були покарані одинадцятиметровим ударом. Вирок чітко реалізував Зотіков. Підопічні Андрія Брагінця знайшли в собі сили не лише відігратися, а й вийти вперед. Спочатку Микитенко дальнім ударом знову зрівняв рахунок, а згодом граючий тренер ДЮСШ забив третій м’яч розсошан у матчі. Однак втримати перемогу срібному призеру першості не вдалося. За гру рукою у штрафному майданчику арбітр вдруге призначив пенальті у ворота ДЮСШ. Удар Зотікова вдруге досяг мети – 3:3. Долю путівки у чвертьфінал довелося вирішувати у футбольній лотереї. Фортуна посміхнулася господарям – чотири рази футболісти ‘Злагоди” змогли забити, а от їхні суперники лише двічі.

В інших матчах суботи фаворити своїх протистоянь без надзусиль розібралися з суперниками. “Олімп” на виїзді завдяки хет-трику Педяша здолав “Геліос” 3:1, а “Сокіл”, знову з таки завдяки хет-трику, переміг ФК “Куликове” – 3:0. Всі три м’ячі у матчі провів Тютюнник. Ще двома чверть фіналістами стали “Дукла” та “Атака”.

У неділю відбулися ще три поєдинки. У першому матчі дня гренадівське дербі завершилося впевненою перемогою “Гренади-2” – 4:1. “Космос” розгромив “Динамо” з Божківського 7:0. ФК “Розсошенці” на своєму полі приймав “Дружбу”. Господарі поля вже на четвертій хвилині відкрили рахунок. Влучним ударом відзначився Остапенко. У другому таймі рахунок подвоїв Перебийніс. За п’ять хвилин до завершення мачуханам вдалося скоротити рахунок – м’яч у власні ворота забив Бірюков, але перевести матч у серію післяматчевих пенальті їм не вдалося.

Усі результати 1/8 фіналу:

Сокіл (Степне) – ФК Куликове – 3:0, Спортінг (Терешки) – Атака (Гожули) – 0:3, Дукла (Супрунівка) – Авангард (Минівка) – 3:1, Геліос (Нижні Млини) – Олімп (Розсошенці) – 1:3, ФК Розсошенці – Дружба (Мачухи) – 2:1, Злагода (Кірове) – ДЮСШ (Розсошенці) – 3:3, по пен. 4:2, Гренада (Микільське) – Гренада-2 (Микільське) – 1:4, Космос (Тахтаулове) – Динамо (Божківське) – 7:0

У матчах 1/4 фіналу 20 жовтня зустрінуться наступні пари:

Сокіл (Степне) – Атака (Гожули), Дукла (Супрунівка) – Олімп (Розсошенці), ФК Розсошенці – Злагода (Кірове), Гренада-2 (Микільське) – Космос (Тахтаулове)