Останні новини - 23-03-2013, 10:03 - sasa 230

Даллку допоміг Албанії перемогти Норвегію

22 березня в Європі відбулася ціла низка відбірних матчі до чемпіонату світу 2014 року.

Зіграв у цих матчах і один ворсклянин. Захисник біло-зелених Арменд Даллку зіграв за свою збірну Албанії у матчі проти Норвегії, який, до речі, албанці, доволі несподівано виграли 1:0. Єдиний гол у складі балканців на рахунку Хамді Саліхі. Наш Арменд провів на полі 80 хвилин і був замінений. До речі, автора єдиного голу збірної Албанії замінив на 89-й хвилині колишній гравець Ворскли Дебатік Цуррі.

Після виїзної перемоги, албанці разом із ісландцями ділять другий рядок у групі Е, і на одне очко відстають від лідерів групи ― швейцарців на рахунку яких 10 очок. Отже, збірній Албанії цілком до снаги поборотися за путівку до Бразилії.