- 08-07-2021, 07:07 - admin 4244

Дедечко став на крок ближчим до зустрічі з «Ворсклою»

У першому матчі Ліги Конференцій вірменський «Ноах», за який виступає колишній півзахисник ворсклян, вдома з рахунком 1:0 обіграв фінський «КуПС».

Сьогодні відбувся матч першого кваліфікаційного раунду Ліги Конференцій між вірменським «Ноахом» і фінським «КуПСом».

Нагадаємо, що переможець цієї пари в наступному раунді зустрінеться з полтавською «Ворсклою». Гра пройшла в невисокому темпі й рівній боротьбі. А кількість моментів за увесь матч можна перелічити на пальцях однієї руки.

До 77-ї хвилини небезпеку біля воріт суперника створювали переважно фінські футболісти. У першому таймі удар гравця «КуПСа» з середньої відстані прийняла на себе стійка воріт. Після перерви гості за рахунок коротких перепасовок в штрафному майданчику суперника вивели на удар з близької відстані свого партнера, але він пробив вище воріт.

Вірменські футболісти реалізували чи не єдиний свій момент у матчі. На 77-й хвилині захисник фінів, перериваючи пас з лівого флангу атаки «Ноаха», головою зрізав м’яч у власні ворота. До фінального свистка рахунок не змінився.

За вірмен увесь матч з капітанською пов’язкою відіграв колишній півзахисник «Ворскли» Денис Дедечко.