Аматори - 20-07-2012, 10:07 - sasa 173

Дербі завершилося миром

У вівторок та середу відбулися перенесені матчі чемпіонату Полтавського району

У рамках 9-го туру зустрілися дві розсошанські команди – ДЮСШ та ФК “Розсошенці”. Рахунок у середині першого тайму відкрив Валерій Журавель. Згодом за порушення правил проти Андрія Мельника номінальні гості були покарані одинадцятиметровим ударом, проте Сітак не зміг переграти Святослава Верхолу. На початку другого тайму Дмитро Шаповал після індивідуальних дій подвоїв перевагу своєї команди. Здавалося підопічні Андрія Брагінця доведуть матч до перемоги, однак суперник був іншої думки. На 66-й хвилині Олександр Загреба, який декількома хвилинами раніше з’явився на полі, увійшов у штрафний майданчик і проштовхнув м’яч повз воротаря – 2:1. А за десять хвилин Дмитро Глібко вдало відгукнувся на навіс з лівого флангу і зрівняв рахунок. У підсумку бойова нічия.

Наступного дня відбувся перенесений матч 10-го туру, в якому “Динамо” на своєму полі приймало “Промінь”. Гості вже на дванадцятій хвилині могли відкрити рахунок. Однак Віталій Глазунов з “точки” не зміг переграти Харченка. Проте це ніяк не вплинуло на подальший розвиток подій у матчі. Ще до перерви Турпітько  та Глазунов змусили динамівців розпочинати з центра поля. Фінальну крапку у зустрічі поставив все той же Глазунов, який за п’ять хвилин до закінчення матчу оформив дубль.