Аматори - 12-07-2010, 07:07 - sasa 21

Десята перемога Жуків

Десята перемога Жуків

10 липня на футбольних полях Кобеляччини відбулися матчі ХІІ туру чемпіонату та першості Кобеляцького району з футболу, де було зафіксовано такі результати:

Перша ліга
\”Спарта\” Білики – \”Лан\” Шенгури 2:1, Дашківка – \”Бутенки-1\” 0:0, \”Колос\” Павлівка – \”Спарта\” Лутовинівка 1:0, \”Спартак\” Рибалки – Іванівка 3:1, \”Дніпро\” Світлогірське – Др. Гребля 0:2;

Друга ліга
\”Оріль\” Канави – Вільховатка 5:5, Василівка – Радянське 3:5, \”Бутенки-2\” – Котовське 2:12, Озера – \”Будекспрес\” Кобеляки 1:6, \”Араг\” Чорбівка – Сухинівка 6:3, Кірове – Орлик 4:1

Турнірна таблиця І ліги


станом на 11.07.2010 р.

        Команда            І    В    Н    П    Мрз        О
1    „Авангард” (с. Жуки)        10    10    0    0    33-7        30
2    „Колос” (с. Павлівка)        11    7    2    2    23-12        23
3    „Динамо” (м. Кобеляки)    10    6    1    3    27-19        19
4    „Лан” (с. Шенгури)        12    5    3    4    33-23        18
5    „Спарта” (с. Лутовинівка)    11    5    3    3    24-16        18
6    Іванівка (с. Іванівка)        11    5    2    4    23-24        17
7    Др. Гребля (с. Др. Гребля)    11    5    1    5    21-18        16
8    Красне (с. Красне)        11    5    0    6    19-26        15
9    „Спартак” (с. Рибалки)        10    4    2    4    24-27        14
10    „Спарта” (смт. Білики)        11    3    3    5    21-23        12
11    Дашківка (с. Дашківка)        10    2    1    7    11-25        7
12    „Бутенки – 1” (с. Бутенки)    11    1    3    7    10-29        6
13    „Дніпро” (с. Світлогірське)    12    1    1    10    13-34        4

    Турнірна таблиця ІІ ліги станом на 11.07.2010 р.
        Команда            І    В    Н    П    Мрз        О
1    „Будекспрес” (м. Кобеляки)    12    9    2    1    59-9        29
2    Котовське (с. Котовське)    11    9    1    1    53-16        28
3    Радянське (с. Радянське)    11    9    0    2    49-24        27
4    „Оріль” (с. Канави)        11    6    2    3    29-27        20
5    «Воднік» (с. Вільховатка)    10    5    1    4    27-39        16
6    Орлик (с. Орлик)            12    4    4    4    34-25        16
7    Кірове (с. Кірове)            11    5    3    4    19-26        15
8    „Араг” (с. Чорбівка)        11    4    3    4    32-24        15
9    Сухинівка (с. Сухинівка)    10    4    1    5    35-43        13
10    Озера (с. Озера)            11    3    0    8    19-29        9
11    Василівка (с. Василівка)    11    2    3    6    28-33        9
12    „Бутенки – 2” (с. Бутенки)    11    2    0    9    17-58        6
13    „Нива” (с. Бродщина)        10    0    0    10    8-67        0

14 липня відбудуться перші матчі 1/4 фіналу кубка Кобеляцького району з футболу в яких зустрічатимуться такі пари команд: «Колос» Павлівка – Василівка, «Спарта» Лутовинівка – «Лан» Шенгури, «Будекспрес» Кобеляки – «Динамо» Кобеляки, «Спарта» Білики – Др. Гребля. Початок матчів о 18 год. 30 хв. Матчі-відповіді відбудуться 28 липня.

Погода