Стрічка новин - 11-01-2013, 10:01 - sasa 35

\»Динамо\» може продати ще двох гравців

\»Динамо\» може продати ще двох гравців

Двоє легіонерів київського \»Динамо\» — бразилець Раффаель і хорват Ніко Кранчар — взимку можуть перейти в інший клуб. Про це повідомив президент \»Динамо\» Ігор Суркіс.

На бразильця претендують клуби німецької Бундесліги, а хорватом цікавляться представники англійської Прем\’єр-ліги.

Бразильця готовий придбати або взяти оренду цілий ряд клубів бундесліги. Зондують грунт щодо Ніко Кранчара окремі представники англійської Прем\’єр-ліги. Але слід розуміти, що надзавдання розлучитися з цими футболістами у нас немає\», — сказав Суркіс.

\»З іншого боку, ми не можемо тільки купувати гравців — з кимось треба і розлучатися, якщо пропозиції цікаві двом клубам і самому гравцеві. Інтерес існує до всіх без винятку футболістів, яких ми купили минулого літа, і я як президент клубу не вправі їх ігнорувати. \»Шальке\» дійсно оголосив про бажання взяти Раффаеля в оренду з правом викупу, причому за більшу суму, ніж ми його купили. Поки ми не прийняли рішення: треба дочекатися повернення гравця і дізнатися його думку. Якщо той же Раффаель хоче отримати новий шанс закріпитися у нас — чому ж йому цей самий шанс не дати?\», — зазначив Суркіс.

Погода