Гандбол - 14-09-2010, 10:09 - sasa 42

\»Динамо\», на старт!

\»Динамо\», на старт!

Напередодні старту сезону \»ПС\» задав кілька питань головному тренеру динамівців Андрію Портному.

— Чи готова команда до чемпіонату?
— На сто відсотків ми ще не готові, адже тільки нещодавно підсилилися кількома новими гравцями. Потрібен час для того, щоб новачки влилися в колектив, тому будемо награвати зв’язки по ходу чемпіонату. Настрій у хлопців бадьорий, завдання на стартовий матч проти \»Портовика\» одне — тільки перемога.

— Хто підсилив склад \»Динамо\»?
— До нас повернувся Юрій Хауха. Крім нього, у складі команди з\’явилися відомі по виступах за \»Портовик\» Андрій Васюк та Олег Кумагородський, а також Артем Євдокимов, якій грав за броварський \»Будівельник\».


— Які цілі і завдання команди в чемпіонаті?
— Потрапити до чільної трійки і грати в єврокубках наступного сезону. Основними нашими конкурентами вважаю ЗТР, \»Портовик\», \»Будівельник\» і \»Мотор\», який значно підсилив свій склад. Будемо боротися.

— Подейкують, що незабаром у клуба може з\’явитися надійний спонсор?
— Це запитання не до мене, а до керівництва клубу. Моє завдання — готувати гравців. До речі, нам не завадили б ще кілька виконавців високого рівня.

— Чи комфортно почуваєтеся у Полтаві?
— Я працював і в Києві, і в Запоріжжі, і за кордоном, і скажу, що Полтава — одне з найкрасивіших і найпривабливіших міст. Що стосується роботи, тут створені усі умови для нормального тренувального процесу, є чудовий ігровий зал. Потрібні спонсори, і тоді команда постійно матиме шанс бути серед призерів.

Отже, 14 вересня, \»Динамо\» Полтава — \»Портовик\» Южний

СК \»Динамо\». Початок о 19.00

Погода