Буревісник – Динамо – 26:26 (14:13)
Буревісник: Мороз, Баранник, Бегаль (5), Гноєвий (7), Громовський, Карамишев (5), Коваль, Левченко (2), Мірошниченко, Науменко (4), Постолатьєв, Скрипник (3), Согогуб, Федоров.
Динамо: Панченко, Дайментов, Бондал (1), Васюк (2), Горський, Доленко (1), Євдокимов (1), Кумогородський (9), Луценко, Разинков (9), Румянцев, Стариков, Фролов (1), Хауха (2).
6 жовтня. Луганськ.

Господарі майданчика розпочали матч не дуже впевнено, поступаючись на перших хвилинах «Динамо» у два голи. Проте, поступово за рахунок більшої мобільності підопічні Леоніда Левченка стали перегравати полтавців, до перерви ведучи – 14:13.

Після перерви ситуація не змінилася – протягом практично всього другого тайму «Буревісник» вів у рахунку, змушуючи вікових гравців «Динамо» і тренера гостей Андрія Портного серйозно нервувати. Все йшло до перемоги «Буревісника», який в деякі відрізки часу збільшував свою перевагу до трьох голів, проте в самій кінцівці матчу гостям все ж вдалося зрівняти рахунок. Бегаль, перехопивши м\’яч на своїй половині майданчика, поквапився з переведенням його в атаку, внаслідок чого досвідчена команда гостей відігралася. Підсумок зустрічі – 26:26, повідомляє cxid.info

Найрезультативнішим гравцем у матчі у «Буревісника» став Павло Гноєвий, який провів сім голів. У складі «Динамо» по дев\’ять разів відзначилися Олег Кумогородський та Олег Разинков.

8 Політехнік (Донецьк) 4 0 0 4 103:146  0

Наступний матч полтавці проведуть 14 жовтня. Вдома «Динамо» прийматиме запорізький «Мотор».