Стрічка новин - 28-02-2013, 03:02 - sasa 53

\»Динамо\» не віддасть місце в Лізі чемпіонів

\»Динамо\» не віддасть місце в Лізі чемпіонів

Напередодні відновлення чемпіонату України з футболу колишній футболіст «Шахтаря» Віктор Грачов поділився своїм прогнозом на його результат.

\"Віктор— Не сумніваюся щодо переможця та аутсайдерів. «Шахтар» стане чемпіоном, а запорізький «Металург» і ужгородська «Говерла» покинуть Прем\’єр-лігу. При нинішній грі «гірників» відставання в 13 пунктів ніхто подолати не зможе.

Те ж можна сказати і про аутсайдерах. Запорожці вже і так ні на що не сподіваються, а ужгородцям буде важко, тому що всі колективи, які знаходяться в нижній частині таблиці будуть грати проти них з подвійним завзяттям. Ці клуби кровно зацікавлені, щоб в зоні вильоту все залишалося без змін.

Що стосується другого рядка, то у киян легше календар і більший запас вітчизняних гравців. «Динамо» має лише один серйозний виїзд — до Харкова. Команда — досвідчений турнірний боєць. Просто так місце в Лізі чемпіонів столичний клуб нікому не віддасть. Мені здається, що третє місце посяде «Металіст». Цьому посприяє повернення Девіча, адже Крістальдо самостійно мало на що здатний.

«Дніпро» знову залишиться на 4 місці. У дніпропетровців важкий календар. Вдома приймають «Шахтар», їдуть на виїзд до Києва. Завершують чемпіонат двома виїзними матчами проти «Карпат» і «Металіста». У підсумку боротьба за зону Ліги чемпіонів триватиме до останнього туру і завершиться відривом у 1-2 очки, — сказав Віктор Олександрович Gazeta.ua.

Погода