Першість Полтавщини - 28-09-2015, 10:09 - sasa 183

Динамо обіграло Зеніт і вийшло на третє місце

Зеніт Лубни – Динамо Решетилівка – 1:2
Чемпіонат області. Вища ліга. 18 тур. Лубни. 27 вересня. Стадіон «Центральний». 263 глядачі. + 25С.
Судді: О. Біліченко, О. Дробітько, О. Матяш (усі – Полтава). Делегат-інспектор: І. Покидько (Полтава).
«Зеніт»: Сухно, Куций (Величко, 50), Панченко, Масюк, Попов, Халілов (Лубенець, 71), Даценко, Дюжов (Ященко, 58), Шевченко, Реутов, Кірпіченко. Тренери: Я. Рева, А. Гришанович.
«Динамо»: Яковченко, Ягодовський (Черняк, 68), Сорін, Колесніченко, Городчанін (Жарий, 65), Нечипоренко (Бабенко, 81), П. Ротань, Ребенок (Коба, 71), Гришин, Мелащенко (Калюжний, 90+4), О. Ротань (Подробаха, 85). Тренер: О. Калюжний.
Голи: Кірпіченко (53) – Нечипоренко (48), О. Ротань (73).

Результат цього матчу був дуже важливим для обох команд, які теоретично претендують на нагороди чемпіонату.

У другому колі динамівці виграли у матчі. Здобули вони чергову перемогу і в Лубнах.

У першому таймі домінували господарі – лише Роман Кірпіченко міг тричі результативно відзначитися, але бракувало точності у завершенні атак. Щойно розпочався другий тайм і м’яч затріпотів у сітці воріт зенітівців – вдало розпорядився з м’ячем Олег Нечипоренко. Після цього голу гра у господарів стала дещо жвавішою і невтомний Роман Кірпіченко на 53 хвилині зрівнює рахунок – 1:1. Останню переможну крапку у матчі поставив  Олексій Ротань, який обійшов двох захисників і вийшов сам-на-сам із голкіпером «Зеніту» Ігорем Сухном – 1:2.

Після перемоги динамівці закріпилися на третій сходинці турнірної таблиці обласних вищолігових перегонів.