Гандбол - 11-09-2013, 08:09 - sasa 74

Динамо подало заявку

Динамо подало заявку

На днях на сайті ФГУ була опублікована заявка на сезон 2013/14 полтавського Динамо. Як і прогнозувалося, динамівці не здивували гучними трансферами.

Із заявлених наразі гандболістів досвід виступів у чоловічій гандбольній Суперлізі мають Михайло Дайментов, Дмитро Горський, Юрій Бабенков, Віталій Занимонець, Тимур Луценко, Павло Бацман і Юрій Хауха. Решта ж гандболістів фактично повністю – це склад команди Динамо-Академія, яка у минулому сезоні виступала у вищій лізі і посіла третє місце.

Повноцінний головним тренером призначено Андрія Мороза. Асистуватиме йому Ігор Бондал, який повернувся до команди. Минулий сезон, нагадаємо, Ігор провів у якості граючого тренера в команді Динамо-Академія.

Судячи з усього тандему Мороз-Бондал доведеться вирішувати завдання по побудові нової команди. Наразі Динамо потенційно виглядає навіть слабше, ніж до приходу Івана Матієшина. Хорошою підтримкою для Динамо має стати Юрій Хауха, який навряд проводитиме на майданчику дуже багато часу і буде виконувати роль, скоріше, граючого тренера. Але, тим не менше, у такого майстра ручного м’яча полтавській молоді, яка ще вчора грала у вищій лізі, буде чому повчитися.

Погода