Гандбол - 11-11-2010, 10:11 - sasa 63

\»Динамо\» програло матч року

\»Динамо\» програло матч року

Динамо ― ЗТР ― 22:30 (11:15)

Дуже незвично, але від того не менш приємно, бачити серед лідерів гандбольної суперліги полтавських динамівців. Ставши відкриттям першого кола, наші земляки закріпилися на другому місці, і матч проти ЗТРу мав дати відповідь на питання наскільки готове “Динамо” до боротьби за нагороди.

Перед матчем у центральній частині міста чи не вперше з часів дебюту наших земляків у єврокубках з’явилися афіші, які закликали уболівальників підтримати свою команду. У подібних зустрічах, коли суперником полтавців є лідери українського гандболу, динамівці завжди мають шалену підтримку, тому особливо запрошувати глядачів на цей матч було не потрібно. Та й суперник був не абихто – багаторазовий чемпіон України. Додатковим стимулом також було те, що у разі перемоги динамівці вперше в своїй історії могли піднятися на першу сходинку турнірної таблиці суперліги.

Обидві команди підійшли до зустрічі не в оптимальних складах. Через травми у Полтаву не приїхали запорожці Володимир Кисіль та Артем Могилка, а у господарів з трибун за матчем спостерігав Хауха, якого повинен був замінити Разинков.  

Першими результативну атаку провели господарі – старання партнерів вдало завершив Піддубний. У відповідь Бурка гарматним кидком зрівнює рахунок. Згодом команди знову обмінялися закинутими м’ячами. За нічийного рахунку 2:2 наша команда отримала чисельну більшість та ще й на додачу семиметровий. Однак, скористатися з переваги полтавці не змогли, а Разинков гандбольне пенальті не забив. Цим швидко скористалися гості, які переважно зусиллями Бурки пішли у відрив 8:4. Найкращий бомбардир суперліги став справжнім лідером своєї команди у першому таймі і стримати його нікому з полтавців не вдалося. На додачу ще й воротар ЗТРу Попов відбив кілька кидків поспіль. Завдяки таким діям, запорожці довели свою перевагу до 5 м’ячів – 5:10. У кінці тайму тренер гостей Олександр Резанов дав відпочити своєму головному бомбардиру, а “Динамо” змогло трохи наблизитись до суперника — 9:12. У цей період тричі поспіль забивав Андрій Фролов. На перерву команди пішли за рахунку 11:15 на користь чемпіона.     

Друга частина матчу підтвердила перевагу запоріжців, яка іноді сягала дев’яти м’ячів. За десять хвилин до закінчення “Динамо” мало змогу скоротити відстань до шести влучних кидків і тим самим повернути бодай мінімальну надію на відродження інтриги. Але Кумогородський двічі поспіль не використав свої нагоди. У підсумку поразка 22:30, незважаючи на яку, полтавці все ж залишаються на другій сходинці.

Погода