Гандбол - 27-04-2013, 07:04 - sasa 36

Динамо програло в принциповому матчі

Динамо програло в принциповому матчі

Динамо-Полтава ― Портовик ― 24:30

Перед цим матчем обидві команди мали в своєму активі однакову кількість очок — по 35. Тому не випадково матч носив принциповий характер. Це протистояння було не за два, а як говоритися в подібних ситуаціях, за чотири очки.

Зустріч краще почали гості. Точні кидки Захарова, Копишинського (двічі), Денисова та Маньківського дозволили Портовику на шостій хвилині вести в рахунку 5:2. Змінити ситуацію на табло полтавцям вдалося на восьмій хвилині, саме тоді рахунок у матчі став нічийним — 5:5. А через хвилину Косяк виводить свою команду вперед. Такий поворот подій явно не сподобався наставнику гостей. Олег Сич взяв тайм-аут, після якого його команда заграла по-іншому. Відразу впало в око те, що головний тренер південців відправив Денисова персонально опікати Косяка. Такий хід швидко приніс свої плоди — динамівці перестали не тільки забивати, але і потрапляти у ворота. У свою чергу гості скористалися таким подарунком і зуміли оформити ривок 5:0. Проблеми в атаці у господарів тривали до кінця тайму. За п\’ятнадцять хвилин динамівці зуміли лише тричі закинути у ворота Ігоря Чуприни. Така реалізація не могла не вплинути на результат. Як підсумок після першої половини Динамо програвало «мінус 6» — 10:16.

На жаль, в перерві тренер Динамо Микола Шарко не зміг знайти потрібні слова для хлопців. Велика кількість помилок і слабка реалізація призвела до того, що за десять хвилин до кінця зустрічі перевага Портовика становило 11 м\’ячів — 27:16. Після цього наставник гостей дав пограти запасним, чим відразу скористалися гравці господарів. Підсумковий рахунок 24:30 на користь южненців, — повідомляє офіційний сайт Динамо-Полтава.

 

Погода