Стрічка новин - 07-01-2013, 01:01 - sasa 25

\»Динамо\» шукає нападника

\»Динамо\» шукає нападника

Президент \»Динамо\» Ігор Суркіс розповів про найближчі плани клубу.

\»Команда 10 січня виходить з відпустки. 3-4 дні йде на медобстеження, і з 15 січня гравці \»Динамо\» почнуть повноцінну роботу\», — повідомив Ігор Суркіс.

\»Перед поновленням сезону ми обов\’язково організуємо презентацію усіх наших новачків. Ми вже підписали контракти з п\’ятьма футболістами, також у найближчі дні футболістом \»Динамо\» стане ще один гравець\».

\»Надалі будемо знаходитися в пошуках нападника. Якщо вийде — підпишемо вже зараз, немає — перенесемо покупку на літо. Але те, що він необхідний, — факт незаперечний. Тим більше, якщо Браун ідей потрапить до складу збірної Нігерії, яка бере участь у Кубку Африканських Націй, нам буде дуже складно без нього. У разі ж виходу Нігерії у фінал турніру, Ідейе практично напевно не помічник нам у матчах з Бордо, і в розпорядженні залишається фактично одна бойова одиниця — Марко Рубен. Начебто повністю залікував травму Артем Кравець, але ще треба подивитися на нього в тренувальному процесі\», — сказав президент \»Динамо\» офіційному сайту.

\»Ви знаєте, хочеться, щоб ті, які подають надії, нарешті, заявили про себе в повний голос. Можливо, настільки, що влітку нам вже ні до чого буде виходити на трансферний ринок\».

Погода