Аматори - 09-07-2012, 06:07 - sasa 217

\”Динамо\” сильніше за \”Гренаду\”

Відублися чергові матчі першості Полтавського району

1 ліга

Атака-Автотранс (Гожули) – Дукла (Супрунівка) – 4:0, Гренада (Микільське) – Динамо (Божківське) – 0:3, Промінь (Ковалівка) – Олімп (Розсошенці) – 0:2, Факел (Терешки) – ТОВ Калашника (Калашники) – 5:4, Сокіл (Степне) – ДЮСШ (Розсошенці) -1:3, ФК Розсошенці – Космос (Тахтаулове) – 4:4

Стартував восьмий тур у понеділок матчем між “Розсошенцями” та “Космосом”. Господарі з перших хвилин заволоділи перевагою і ще до перерви відзначились тричі. Двічі забивав Перебийніс та ще одного разу Таран. Після перерви гості перехопили ініціативу і досить швидко відквитали два м’ячі – Вербовий та Капінос з пенальті доводять перевагу розсошан до мінімуму. Майже одразу Глібко повертає господарям перевагу в два м’ячі, однак голи “Космосу” на 64-й та 65-й хвилині підбивають остаточний підсумок – 4:4.

Основний ігровий день відбувся в суботу. Чемпіон минулої першості “Атака-Aвтотранс” немав проблем у домашньому матчі проти “Дукли” – 4:0. Несподіваний результат був зафіксований у Микільському, де місцева “Гренада” програла “Динамо” 0:3. “Олімп” на виїзді завдяки голам Макляка та Ігора Петренка переміг “Промінь”, а найрезультативнішим матчем туру стала зустріч у Терешках. Там зійшлися два аутсайдери у намаганні здобути перші очки у цьому сезоні. Шальки терезів протягом дев’яноста хвилин гри зміщувалися то в один бік, то в другий, але у підсумку більше пощастило господарям, які святкували мінімальну перемогу 5:4.

Закривав тур традиційно матч з участю ще однієї команди з Розсошенців – ДЮСШ. Підопічні Андрія Брагінця на виїзді зустрічалися з “Соколом”. Перша половина пройшла за рівної боротьби з мінімальною кількістю небезпечних моментів. Єдиний епізод вартий уваги відбувся на 18-й хвилині, коли Микитенко несильним ударом з-за меж карного майданчику відкрив рахунок. Початок другої половини краще провели гості. Спочатку на 52-й хвилині Гордієнко після індивідуальних дій подвоїв рахунок. А згодом Косяк після флангової передачі Шаповала зльоту в падінні відправив третій м’яч у ворота суперника. Все на що спромоглися господарі – це гол престижу на 79-й хвилині. Тютюнник скористався непорозумінням захисників розсошан і вийшов на побачення з воротарем – 3:1. В останні десять хвилин господарі спробували створити штурм воріт Андрія Брагінця-молодшого, однак особливих дивідендів  з цього отримати не змогли. У підсумку п’ята перемога ДЮСШ у поточній першості.