- 28-08-2013, 09:08 - sasa 178

Динамо спокійно обіграло Ворсклу

Першість U-19. Група А
Ворскла ― Динамо ― 0:2

Перший тайм протистояння не запам\’ятався якимись яскравими моментами. Обидві команди старалися, але атакувальних дій від цього більше не стало. Лише на останніх хвилинах першого тайму Олійник міг відзначитися, але воротар гостей ліквідував загрозу.

Початок другого тайму був жвавішим. Приймак головою замкнув передачу з кутового – 0:1. Динамівці мали після цього ще кілька непоганих шансів, іноді виручав Владислав Сидоренко, а іноді – удача. Після чого, кияни змогли забити ще раз. Пенальті чітко реалізував Петров – у воротаря Ворскли практично не було шансів. Кияни, маючи перевагу в два голи, все одно продовжили атакувати, але рахунок на табло більше не змінювався, – інформує прес-служба біло-зелених.

Перед заключним туром першого кола у першості дев\’ятнадцятирічних, підопічні Олександра Омельчука залишаються на 7 місці у турнірній таблиці >>>