«Динамо-Полтава» (Полтава) – «Мотор-ЗНТУ-ЗАС» (Запоріжжя) 29:24 (14:13)
Динамо: Дайментов, Панченко, Андрєєв, Бондал (1), Васюк, Горський, Доленко, Євдокимов (3), Занімовець, Кумогордський (2), Луценко (1), Разинков (7), Румянцев, Стариков (4), Фролов (4), Хауха (7).
\”Мотор\”: Сапун, Камишов, Горбачов (2), Жук, Кравченко, Кривчиков (4), Куропятников (8), Рагозін, Рябко (4), Садовий (2), Свиридович (1), Трофимов (3), Чобан, Шевченко, Яроцький, Куликов.
14 жовтня. Полтава. СК \”Динамо\”. 400 глядачів.

Запорожці вирушили до Полтави маючи певні кадрові втрати. У Лочмана загострилася стара травма, Ухов з підозрою на розрив меніска проходить медичне обстеження, а в Шевченку хоч і зняли гіпс, руку повноцінно робочої ще назвати дуже складно.

У першому таймі гра була «м\’яч-у-м\’яч». У деякі ігрові відрізки рахунок коливався в бік гостей. Однак за 6 секунд до перерви \”Динамо\” змогло не тільки зрівняти рахунок, але й піти на відпочинок з відривом в один м\’яч – 14:13.

Дебют другої половини залишився за полтавцями, їм вдалося вийти вперед і міцно закріпитися. У результаті більш ніж впевнена перемога підопічних Андрія Портного з різницею у 5 м\’ячів – 29:24.

Після матчів 6 туру \”Динамо\” вийшло на третє місце, набравши 7 очок і маючи гру в запасі.

Решта результатів туру:
«Портовик» (Южний) – «Авіатор» (Київ) – 32:33 (16:21)
«ЗТР» (Запоріжжя) – «Будівельник» (Бровари) – 31:25 (18:13)
«Політехнік» (Донецьк) – «Буревісник» (Луганськ) – 31:24 (16:10)

1

Наступний матч \”Динамо\” проведе 19 жовтня в Броварах проти місцевого \”Будівельника\”. Цей матч фактично дасть відповідь на питання: хто з цих команд зможе фінішувати на другому місці після першого кола змагань. А вдома полтавці зіграють 24 жовтня проти донецького \”Політехніка\”.