Матчі - 20-04-2014, 07:04 - sasa 40

Динамо – Ворскла – 2:1

Динамо – Ворскла – 2:1

Перемагаючи у Києві Динамо 1:0, у другому таймі Ворскла, яка закінчувала матч вдесятьох, не змогла утримати навіть нічию.

 

Динамо – Ворскла – 2:1

Проткол

 

Якщо і був хтось, сподівався, що з уходом Блохіна та тимчасовим приходом на тренерський місток Сергія Реброва, гра Динамо в момент зміниться, то мріяння подібного характеру були розвіяні. З іншого боку, навіть при самій потужній грі результат все одно був досягнутий.

Проста, раціональна і організована Ворскла виглядала не гірше все так само розрізненого і суто індивідуального Динамо.

Перший тайм вийшов порожнім: приблизно таким, як і Олімпійський – трохи більше десяти тисяч прийшло, що не дивно. Динамо створило пару моментів, в основному, зі стандартів, а Ворскла відповіла черговим голом Яховіча у ворота номінального гранда – тут привіт центру динамівського захисту.

У таймі другому Ребров провів кілька традиційних замін, прибравши непотрібних Гусєва і Бельханда: варто визнати, що заміни спрацювали на відмінно. Ленс розривав на своєму фланзі, а Ідейє допоміг зрештою дотиснути Ворсклу.

Ключовий момент матчу: вилучення Дениса Дедечка, людини, яка вела гру Ворсклу. Втім, полтавці все одно вже дуже глибоко сіли в захист: навіть враховуючи, що їм довелося грати вдесятьох.

Знекровлену Ворсклу динамівці зуміли дотиснути: упустивши для розминки кілька гольових моментів, підопічні Реброва силами Ідейє таки пробили Непогодова. Буквально в одній з наступних атак справу довершив Ярмоленко.

Погода