12-й гравець - 16-03-2011, 04:03 - sasa 109

“Динамо” – “Ворскла”: фан-сектор

“Динамо” – “Ворскла”: фан-сектор

Перше, що кинулось в очі при підході до стадіону – кілометрова черга за квитками. Весна прийшла, потеплішало на вулиці і після чудової гри з Мансіті люди таки вирішили віддати перевагу походу на стадіон замість того щоб протирати зад на дивані перед телевізором.

Та все навіть при заповнених трибунах атмосфера на рядових матчах чемпіонату кардинально відрізняється від єврокубкових баталій – кузьма мовчить, жує сємки і уважно спостерігає за матчем, тому в таких матчах фанатські сектори чутно особливо добре.

Перший матч чемпіонату після зимової перерви приніс біло-синім фанам під табло солідне омолодження складу – багато людей були на фанатському секторі вперше, при цьому досі важко пояснити де вони взялись і хто їх привів. Ці маленькі чортенята встигли начудити перед матчем, побивши якісь вітрини в центрі і табуном в 50 ротів прорвали охорону стоянки і з диким криком забігли на стадіон без квитків, тікаючи від одного чи двох стюардів. Та заряджали на секторі вони справно і, можливо, років через 5-7 буде з них толк.

Цей матч був ідеальним для оновлення репертуару, і нові теми пішли на ура і з першої ж спроби. Загалом звук був дуже і дуже непоганим, драйву вистачало з головою, про що свідчать нон-стопи в кінці кожного тайму. Візуальний перформанс не планувався, всі зусилля було кинуто на хорошу шизу.

Відтепер 4-й сектор буде гостьовим на стадіоні Динамо. З фанатської трибуни його практично не видно. Та і не чутно теж. 70 полтавчан завісили банерами всю решітку, яку могли завісити і гнали свою команду вперед. В першому таймі запалили вроцлав, а в другому – підсвітили стробоскопами текстівку “кайдани порвіте…”

Погода