Матчі - 12-09-2012, 08:09 - sasa 177

\”Динамо\” знову не виграло у \”Ворскли\”

Першість U-19. Група \”А\”. 8 тур.

Ворскла – Динамо – 1:1

Спочатку матчу атакували динамівці. Правда, дуже небезпечних атак у них не виходило. Ворсклянам же вистачило одного стандарту, щоб відкрити рахунок у матчі. На Вовченко грубо сфолили біля кута штрафного, а Шмиголь відмінним закрученим ударом направив м\’яч у нижній кут – 1:0.

На початку другого тайму \”Ворскла\” пропустила гол. Після розіграшу ауту, Савченко точним ударом зрівняв рахунок – 1:1. Згодом, воротареві господарів Сидоренку кілька разів довелося вступати в гру, рятуючи від гола своїх партнерів. Воротар «Ворскли» грав надійно, а іноді навіть героїчно. У другому таймі ініціативу захопили гості. Втім, під кінець гри господарі вирівняли гру, але рахунок так і не змінився – 1:1, повідомляє прес-служба ворсклян.

Після 8 туру першості U-19 у групі \”А\” молоді ворскляни перебувають на четвертому місці в турнірній таблиці. Наступний матч підопічні Олександра Омельчука проведуть 19 вересня у Киґві проти столичного \”Арсеналу\”.