Першість Полтавщини - 24-08-2009, 12:08 - sasa 25

ДЮФШ Ворскла – Гірник – 0:1

ДЮФШ Ворскла – Гірник – 0:1

Першість області. Перша ліга

ДЮФШ Ворскла – Гірник – 0:1.

Лапочкін 17.
ДЮФШ Ворскла: Онопко (Козлов, 46), Таранчук, Радченко, Алієв (Щьочка, 46), Цибулько, Пустовіт, Марусич, Храмов (Зоря, 58), Велигоцький, Козлов, Яременко.
Гірник: Прихожий, Шевченко, Львов (Кравець, 75),Чефонов (Кувшинов, 49),Жениленко, Гориславець, Мироненко, Палюх (Матяш,58), Пономарьов (Мірко,51),Башаков (Кухта,69), Лавочкін (Смаков, 72).
Судді: Кулик, Юрченко, Гайдук (усі – Лубни).
23 серпня . 100 глядачів.

Юнаки – 1:1.

  Не дивлячись на те, що матч проходив у Полтаві, активніше гру розпочали кременчуцькі футболісти. Це й не дивно, адже гірники входять до лідируючої групи і продовжують наполегливо переслідувати ФК «В.Багачка» в боротьбі за «золоті» медалі.
Вже на 3-й хвилині матчу рахунок міг відкрити гравець «Гірника» Миро ненко. Олександр відгукнувся на подачу з лівого флангу свого партнера Олексія Башакова ы метрів з семи «розстрілював» головою ворота господарів. Від вірного голу «школярів» врятував голкіпер Віталій Онопко. Гості продовжували тиснути на ворота полтавців і на 17-й хвилині гри це принесло результат. Олег Гориславець перевів атаку на лівий фланг, звідки Олександр Лавочкін замкнув простріл ударом в уже порожній кут воріт і відкрив рахунок.
Перший небезпечний момент господарі створили в середині першого тайму. Розрізаючим пасом партнери намагались вивести один на один з голкіпером Антона Яременка, але захисник «Гірника» Сергій Чефонов зіграв на випередження і ліквідував небезпеку.
  Ініціатива продовжувала залишатися за гірниками. Господарі, намагаючись стримати атаки гостей, діяли занадто жорстко. Це призвело до того, що вже до перерви полтавці отримали три «гірчичника». В кінці зустрічі це призвело до сумних наслідків для ворсклян.
Після перерви перевага кременчуцьких футболістів стала тотальною. Тренер «Гірняка» Григорій Чічіков провів ряд замін і «школярі» перестали встигати за більш «свіжими» опонентами. Чудові нагоди збільшити перевагу мали Лавочкін, Миро ненко, Башаков, але м’яч вперто не йшов у ворота. Зовсім важко господарям стало на 70-й хвилині гри, коли другу жовту картку отримав Олександр Пустовіт. Після цього гольові моменти стали виникати біля воріт полтавців один за одним.
Два супершанса втратив В’ячеслав Смаков. Один його удар, з правого кута воротарського майданчика, прийшовся в сітку воріт з зовнішнього боку, а другий, з центра «карного», влучив у захисника. Один на один з голкіпером господарів виходили В’ячеслав Кувшинов і Антон Кухта, але і їх підвела реалізація.
  Те, що полтавцям не вдасться врятувати гру, остаточно стало зрозуміло на 83-й хвилині. Артем Козлов (до речі вихованець кременчуцького футболу) отримав дві поспіль жовті картки за недисципліновану поведінку і залишив ворсклян вдев’ятьох. Захист гостей, на чолі з досвідченним В’ячеславом Жениленком, впевнено справлявся з поодинокими контратаками господарів і матч логічно завершився черговою (вже дев’ятою поспіль) перемогою «Гірника».
  Гра не залишила сумнівів в тому, що гості по праву входять до групи лідерів, але над реалізацією треба попрацювати. А Тренерам ДЮФШ «Ворскла» необхідно звернути увагу на психологічну підготовку молодих футболістів, адже дві червоні картки в неігрових епізодах – це занадто! 

Геннадій КОБА

 

 

Погода