Блоги - 02-03-2010, 10:03 - sasa 212

Для кого грає дубль?

Для кого грає дубль?

Якщо вірити офіційному сайту ворсклян, матч 19-туру турніру молодіжних команд Прем’єр-ліги між «Ворсклою» та запорізьким «Металургом» відбудеться 6 березня у … Харкові на стадіоні ДФА «Металіст», початок о 12.30.

Спершу подумалося, що це якийсь першоквітневий жарт чи помилка адміна сайту. Але ні. На вулиці ще лише початок березня, до квітня ще далеченько, тай не помилка це зовсім, а справжнісінька правда. Хоча чому дивуватися тут, адже дубль «Ворскли» був майже завжди, як недоглянуте дитя, яке відправляли грати куди подалі від Полтави. Однак, якщо раніше молодь грала в межах області, то тепер свою майстерність показуватимуть в сусідньому Харкові.

Такі незручності з матчем дубля пов’язані з неготовністю полів на заміській базі в Марках та на стадіоні «Лтава» в Крутому Березі. Про стадіон «Локомотив» мови немає, це власність ФК «Полтава» і навряд чи «Ворсклу» пустять туди псувати й без того не дуже гарний газон. Залишалися стадіони в Кременчуці та Комсомольську, але й вони наразі не готові прийняти футбольні матчі. Отож, залишався єдиний варіант – Харків. Добре, що у сусідів проблеми ігрових полів не існує. Керівництво «Металіста» дбає про свої команди, будує нові поля зі штучним покриттям, які зараз ой як згодяться для проведення матчів у таку погоду. Тай фінансовий аспект такої справи очевидний. Навряд, чи «Металіст» ось так задарма надасть «галявину» «Ворсклі» просто за спасибі.

Я розумію, що підготувати нині хоча б одне поле в належний стан після сніжної зими доволі складно. Але й тут напрошується питання, а чи взагалі цим питанням хтось займається? Адже довготривалий прогноз погоди зараз може знайти будь-хто в Інтернеті. Тому вже за місяць можна бодай приблизно знати якою буде погода в той чи інший день. І спокійно готуватися до цього. І ще одне. А чому наше керівництво не хоче дбати про себе, про свої команди? Чому не хоче будувати поля зі штучним покриттям? Невже це для володаря Кубка України так дорого? Невже краще постійно на початку та в кінці року ламати голову над тим, де провести матч молодіжного складу та проситися до сусідів?

Я вже мовчу про полтавських уболівальників, які позбавлені дивитися матчі найближчого резерву «Ворскли». Звичайно, навіщо щось робити для купки глядачів у 100-200 осіб, які приходять на матчі молодіжного складу. Але ж ходять, і навіть фанати намагаються підтримувати молодь. А як же тоді імідж клубу? Важко уявити, якщо б скажімо якийсь там «Гамбург» просив, скажімо, «Нюрнберг» провести на його базі календарний матч молодіжних складів, скажімо, з «Вердером». У нас виявляється все можна.

Чому молоді ворскляни позбавлені уваги своїх уболівальників. Зрештою для кого вони грають? Для себе? Для керівництва? Просто так, для галочки? Як бачимо самі питання, відповіді на які немає.

Керівництво «Ворскли» скаржиться весь час: чому на матчі основи приходить так мало глядачів. А чому тут дивуватися. Все починається з дубля…


Олександр СТАДНИЧЕНКО

Погода