Матчі - 09-04-2011, 07:04 - sasa 60

\»Дніпро\» — \»Ворскла\» — 2:0

\»Дніпро\» — \»Ворскла\» — 2:0

У черговому матчі української Прем\’єр-ліги \»Ворскла\» поступилася в Дніпропетровську \»Дніпру\»

 

\»Дніпро\» (Дніпропетровськ) — \»Ворскла\» (Полтава) 2:0

Селезньов 9, 51

Дніпро\»: Лаштувка, Ротань, Назаренко (Феррейра 71), Гладкий (Матеус 46), Русол, Чеберячко, Селезньов, Джуліано (Лобжанідзе 83), Мандзюк, Кравченко, Інкум
Ворскла\»: Величко, Єсін (Громов 79), Лешко (Карпович 46), Селін, Осипенко, Безус, Кулаков, Маркоскі, Краснопьоров, Даллку, Вовкодав (Пєсков 15)
Арбітр: Дмитро Жуков (Донецьк)
Асистенти: Андрій Барановський (Київська область), Євген Халамендик (Київ)
Попередження: Кравченко 12, Ротань 29 — Селін 24, Безус 54, Даллку 56, Селін 88

Дніпропетровськ. Стадіон \»Дніпро-Арена\»

 

Ворскляни хоч і упирались з усіх сил в Дніпропетровську, однак здобути результат проти розлюченого втратами очок \»Дніпра\», так і не зуміли. Тож сподівання Миколи Павлова на те, що у \»Дніпра\» завершаться нестабільні виступи вже після матчу з \»Ворсклою\», не збулись.

Зі свистком арбітра дніпряни кинулись уперед.  Довго встояти полтавчанам не вдалось: на 9-й хвилині Селезньов вибіг на побачення з Величком і переграв його. Однак у \»біло-зелених\» швидко розправились крила, вони зуміли кілька разів серйозно загрожувати воротам Лаштувки проте кіпер \»Дніпра\» був на висоті.

В другій половині моменти у \»Ворскли\» теж були (хоча і в дніпропетровців було немало нагод відзначитись). Та вдалось ще раз записати своє ім\’я в протокол забитих голів все томуж  Селезньову, який ударом з-за меж штрафного пробив Величка.

Перемога дозволила \»Дніпрові\» не відпустити далеко \»Металіст\» і зберігати шанси на бонзові медалі.

 

Футбол 24

Погода