Міні-футбол - 22-01-2010, 10:01 - sasa 231

До закінчення чотири тури

У першості Полтавського району з міні-футболу залишилося зіграти чотири тури. Останні два ігрових дня пройшли в напруженій боротьбі, адже команди продовжують боротьбу за вихід до чільної вісімки.

Матч між безпосередніми суперниками по турнірній таблиці “Олімпом” і ФК “Розсошенці-2” мав стати, як то кажуть, за шість очок. Перед грою команди розділяло лише три пункти і той, хто програвав значно погіршував свої шанси на вихід до фіналу. Невдахою виявився “Олімп”, який майже без боротьби програв матч – 0:5. У суботу відбувся ще один матч, який можна виділити – “Рубін” – “ДЮСШ”. У напруженій боротьбі один із лідерів турніру програв середняку — 0:2.

У неділю відбулася битва аутсайдерів. Зійшлися остання та передостання команда турніру. Сильнішими виявилися футболісти “Динамо-Інтер”, які перемогли “За-Мір” – 3:1. Також цікавим та напруженим виявився матч ФК “Розсошенці-2” та “ДЮСШ”. Після першої половини рахунок був 1:0 на користь “ДЮСШ”, та вже до середини другого тайму “Розсошенці-2” спочатку зрівняли рахунок, а потім забили ще два м’ячі. Єдине чим до завершення матчу змогла відповісти “дюшка” – це гол забитий за хвилину до закінчення гри.

Останніми в цей день на поле вийшли футболісти “Олімпу” та “Юності”. Уболівальники, які залишилися на цей поєдинок стали свідками 12 голів – найрезультативніша зустріч дня, а сильнішими виявилися досвідченіші гравці “Олімпу”, які святкували перемогу над своїми молодшими візаві – 7:5.