Волейбол - 23-10-2009, 01:10 - sasa 11

Домашній дебют \”Полтавчанки\”

Домашній дебют \”Полтавчанки\”

У другому турі чемпіонату України серед команд вищої ліги \”Фаворит\” (Лубни) здобув дві перемоги на виїзді над \”Юридичною академією-2\” (Харків) з однаковим рахунком – 3:0. Незважаючи на великий рахунок, в обох матчах тривала запекла боротьба. У першій грі наші земляки перемагали у трьох партіях з такими рахунками – 26:24, 28:26, 25:17, а у другій грі – 28:26, 25:17, 25:18. В інших матчах другого туру у чоловічій вищій лізі зафіксовано такі результати: \”Локомотив-2\” (Харків) – \”Буревісник\” (Чернігів) – 3:1, 1:3, \”Будівельник\” (Тернопіль) – МВК \”Одеса\” – 3:0, 3:0, СК \”Ужгородський\” – \”Новатор\” (Хмельницький ) – 3:0, 0:3. Після двох турів волейболісти з Лубен перебувають серед трійки лідерів команд вищої ліги, які мають у своєму активі по 9 очок. Серед них: \”Новатор\” (різниця виграних та програних партій – 9:3), СК \”Ужгородський\” (9:4) і \”Фаворит\” (11:5). У третьому турі наші земляки прийматимуть на своєму майданчику (24 і 25 жовтня) харківський \”Локомотив-2\”.

Розпочався чемпіонат України серед жінок у вищій студентській лізі. У першому турі у Харкові зібралися всі 8 команд, які грали за системою \”4 х 4\” – група \”А\” проти групи \”Б\”. Дівчата Полтавського педуніверситету гарно розпочали турнір. Спочатку наші землячки перемогли команду Одеського Морського університету – 3:0, потім Донецького університету економіки та торгівлі – 3:0 і Чернігівського педагогічного університету – 3:0. У заключний ігровий день туру в очному матчі зустрілися лідери – полтавки і запоріжанки з Інститут економіки і інформаційних технологій, які мали абсолютно рівні показники (по три перемоги з однаковим рахунком – 3:0). На жаль, полтавки програли останню гру – 2:3. Після першого туру наші землячки посідають 2 місце у вищій студентській лізі чемпіонату України. Матчі другого туру проходитимуть у двох містах. У Полтаві гратимуть між собою чотири команди групи \”А\”: Полтавський державний педагогічний університет, Харківський національний педагогічний університет, Харківський національний економічний університет, Харківська державна зооветеринарна академія. Матчі другого туру проходитимуть 2-4 грудня.

А тим часом уже цієї суботи в Полтаві відбудеться офіційний дебют жіночої волейбольної команд ВК \”Полтавчанка\” у вищій лізі чемпіонату України серед жінок. У другому турі наші землячки прийматимуть на своєму майданчику, 24 і 25 жовтня, команду \”Сєвєродончанка-2\” (Сєвєродонецьк). А старт полтавок у вищій лізі, як ви пам\’ятаєте, виявився сенсаційним – у першому ж матчі наші дівчата перемогли в Євпаторії місцеву \”Керкінітіду\” – минулорічного призера жіночої вищої ліги – 3:2, а у повторному матчі програли – 0:3. Тож, у разі двох домашніх перемог над \”Сєвєродончанкою-2\”, наші дівчата одразу можуть закріпитися у стані лідерів жіночої вищої ліги. Матчі відбудуться в спортзалі Педуніверситету. Початок – у суботу о 17 годині, у неділю – о 12 годині. Вхід вільний.

Степан СТАВКОВИЙ

Погода