Матчі - 06-05-2011, 08:05 - sasa 29

Дубль Баранника — перемога \»Ворскли\»

Дубль Баранника — перемога \»Ворскли\»

Форвард \»Ворскли\», не тільки приносить своїй команді перемогу над \»Арсеналом\», а і виходить на перше місце в списку бомбардирів турніру молодіжних складів

 

Арсенал — Ворскла — 0:2
Баранник 25, 27
Ворскла: Лавренюк, Матвєєв, Ткачук, Лешко, Вовкодав, Пердута (Потапенко, 90), Карпович, (Василенко, 74), Курелех , Базула, Рябушко (Філь, 59), Баранник (Яременко, 62).
6 травня. Бориспіль. Стадіон «Колос».

Вже у першому таймі за дві хвилини Олег оформив «дубль». І, звичайно, партнери йому здорово в цьому допомогли. Спочатку Ігор Пердута бив по воротах, досвідчений кіпер господарів Рева не зміг забрати м\’яч до рук, а Баранник був тут як тут — 0:1. Потім з Ревою трапилася така ж футбольна оказія. Тільки цього разу він не зміг «накрити» удар Вовкодава. І знову 24-й номер результативно завершив всі старання партнерів — 0:2.

Т третій гол міг забивати невгамовний Олег, ось тільки штанга була проти хет-трику. Рябушко віддав відмінну передачу врозріз, Бараннік отримав м\’яч, вийшов сам на сам із Ревою і зміг пробити повз воротаря. Шкода, але штанга врятувала «канонірів».

У другому таймі ворскляни повністю контролювали хід гри. Граючи на контатаках, полтавці при першій же можливості йшли вперед, і це було значно небезпечніше атак суперників. Пердута, Бацула і Матвєєв не використовували чимало моментів, повідомляє прес-служба біло-зелених.

«Це була одна з найкращих наших ігор на виїзді» — резюмував після гри Володимир Прокопиненко, представник тренерського штабу молодіжного складу «Ворскли».

Погода