- 17-05-2013, 08:05 - sasa 182

Дубль Пєскова, розгром Арсенала

Пропустивши два голи на початку поєдинку, молодіжний склад ворскляни все ж зумів змусити Арсенал скласти зброю.

Молодіжна першість. 29 тур.
Арсенал ― Ворскла ― 2:4

Вже на 18-й хвилині Євген Пєсков скоротив рахунок ― 2:1. А у другому таймі контроль гри був у Ворскли, і голи не змусили себе довго чекати. У штрафному майданчику вище за всіх вистрибнув Пєсков і головою переправив м\’яч у сітку ― 2:2. Після чого, Юрченко вивів точним пасом Чичикова сам на сам із воротарем господарів – Олексій свій момент використав. 3:2 – і вже підопічні Володимира Прокопиненка попереду. Потім вже партнери вивели пасом на ударну позицію Юрченко, і той забив четвертий і останній гол у матчі. Були ще шанси у молоді Ворскли (зокрема – у Марусича), але трохи не пощастило.

Перед останнім матчем із Говерлою, молодіжний склад Ворскли впевнено розташувався на четвертій сходинці в турнірній таблиці >>>>