Матчі - 12-03-2010, 03:03 - Націоналіст 186

Голи: Калитвинцев 17, Гармаш 22, Петров 33, Гіоане 65 — Громов 78

Динамо: Бойко (Тимофєєв, 74), Пінчук (Шматоваленко, 69), Бетао, Ґіоане (к), К.Козлов, Калитвинцев, Петров (Сокуренко, 72), Гармаш (Щедрий, 61), Макаренко (Білала, 65), Осадчий (Панфілов, 61), Логінов.

Ворскла: Казаков, Ярмаш, Курелех, Ільчиш, Вовкодав (к), Момот (Василенко, 46), Вечурко (Тарганчук, 46), Пердута (А.Козлов, 42), Ґлавіна (Бацула, 72), Кунєв (Дулуб, 81), Громов.

Запасні: Онопко, Цибулько.

Старший тренер: Сергій Свистун.

Попередження: Гармаш 44, Бетао 57 –  Ільчиш 42, А.Козлов 87

Дублери “Ворскли” зазнали першої поразки в новому році. На жаль, наші хлопці нічого не змогли протиставити київським динамівцям. Доля матчу була вирішена ще в першому таймі, який господарі виграли з рахунком 3:0. По разу відзначилися Калитвинцев, Гармаш і Петров. У другому таймі довів рахунок до непристойного Гіоане. Усе, на що спромоглися юні ворскляни – так це тільки підсолодити гіркоту поразки голом Артема Громова.