Останні новини - 23-01-2014, 10:01 - sasa 187

Дубль Яховіча приносить Ворсклі першу перемогу на зборах

Ворскла – Насаф (Карші, Узбекистан) – 2:0
Яховіч 9, 21
Ворскла (1 тайм): Непогодов, Пердута, Даллку, Ткачук, Матвєєв, легіонер на перегляді, Дедечко, Чеснаков, Павлик, Рябушко, Яховіч.
Ворскла (2 тайм): Богуш, Лео Велозо (Матвєєв, 65), Курилов, Логінов, Сапай, Бушман, Маркоскі, Скляр, Кривошеєнко, Баранник, Янузі.

Результат поєдинку було вирішено ще в першому таймі завдяки двом влучним пострілам македонського нападника ворсклян Адіса Яховіча. На 9 -й хвилині форвард полтавської команди змусив помилитися при прийомі м\’яча захисника Насафа і забив перший гол ворсклян. А на 21-й хвилині поєдинку за фол на підступах до штрафної площі турецький арбітр зустрічі призначив штрафний, який реалізував все той таки Яхович – 2:0, – пише прес-служба біло-зелених.

Другий тайм вийшов менш видовищним, але все так само проходив під диктовку полтавців. Реальні можливості забити мали, зокрема, Курилов та Кривошеєнко, але рахунок залишився незмінним – 2:0 і перша перемога підопічних Сачка на зборах у Туреччині.