- 03-03-2014, 09:03 - sasa 187

Дві перемоги Фаворита на виїзді

Завершується основний етап суперлігового чоловічого чемпіонату України з волейболу, в якому боротьбу за найвищі нагороди веде лубенський СК «Фаворит» (президент Володимир Дорош). У передостанньому 13 турі лубенська команда здолала у не легкій боротьбі «ВНАУ» з Вінниці.

У першому поєдинку в основному складі на майданчик вийшли: Щитков, Берендєєв, Главчук, Бойко, Заїка, Корнієнко, Гармаш. Цей бойовий склад підопічних тренера Руслана Рубана у не простому поєдинку здолав господарів з рахунком 3:2 (27:25, 28:30, 25:19, 19:25, 20:18). Післямова  тренера лубенців Сергія Пономаренка:

– Сьогодні ми вирішили задіяти наших новачків, і вони проявили себе з хорошої сторони. Матч виявився виснажливим, партії довготривалі, але хлопці проявили бійцівський характер. Під кінець зустрічі господарі спіймали кураж, вони зрівняли рахунок по партіях і вели на тай-брейку. Та поступаючись при рахунку 13:10 наші волейболісти знайшли в собі сили схилити шальки терезів на свою користь.

Наступного ігрового дня фаворитів домоглися ще переконливішої перемоги над суперником з рахунком 3:0 (25:23, 28:26, 25:18). І в основному складі на вінницький майданчик виходили лубенці Щитков, Берендєєв, Главчук, Паласюк, Заїка, Д.Сухінін, Гармаш. Післяматчевий коментар головного тренера СК «Фаворит» Руслана Рубана:

В цих матчах ми награвали наших новачків. В сьогоднішній зустрічі зіграли з урахуванням вчорашніх помилок більш впевнено. Протягом першої та другої партій наші хлопці вели, а потім втрачали свою перевагу. Пов’язано це з тим, що ми не награвали таких складів і це давалося взнаки. В третій партії випустив основний склад і ми переграли суперника, як кажуть,  «на голову». Тим самим, ще раз довели своє небезпідставне лідерство. Задоволений грою і Михайла Главчука, який, нарешті, зміг заграти в повну силу. На високому рівні провів матчі і Ярослав Заїка. Наступного тижня в нас туру немає, тому відпустив гравців до четверга. Незабаром відбудеться виконком ФВУ. Відомо, яка нині політична ситуація в країні – командам не так просто їздити на матчі, клуби терплять фінансові збитки. Наш клуб буде звертатися з офіційним листом до ФВУ для того, щоб завершувати чемпіонат без участі у серії «Плей-офф». Результати інших поєдинків 13 туру такі: «Хімпром» (Суми) – «Буревісник-ШВСМ» (Чернігів) 3:1 (26:24, 25:16, 21:25, 25:23) і 3:1 (25:20, 25:18, 22:25, 25:18, «Дніпро» (Дніпропетровськ) – «Кримсода» (Красноперекопськ)  0:3 (19:25, 18:25, 20:25) і 0:3 (19:25, 20:25, 26:28), «Барком» (Львів) – «Локо-Експрес» (Харків) 3:0 (25:0, 25:0, 25:0) і 3:0 (25:0, 25:0, 25:0).
Поєдинки заключного 14 туру СК «Фаворит» проведе у Полтаві 14-15 березня проти дніпропетровського «Дніпра».