Волейбол - 04-12-2013, 03:12 - sasa 201

Фаворит: дві перемоги у Полтаві

У гострих і напружених протистояннях лубенський СК «Фаворит» у Полтаві здобув дві перемоги у поєдинках 6 туру над командою «ВНАУ» (Вінниця). Але ці перемогли вдалися не так вже й легко.

На майданчик спорткомплексу «ПЗМС» лубенська команда вийшла у такому стартовому складі: Віталій Сухінін, Станіслав Корнієнко, Євген Бойко, Олександр Фурман, Юрій Паласюк, Філіп Гармаш, Дмитро Сухінін. Але стартову першу партію господарі розпочали невпевнено – не пішла атака, були помилки на подачах. Як наслідок – вінничани поступово і впевнено нарощували відрив. Підсумок першої партії – 25:17 на користь гостей. Після перерви на заміну вийшов Віталій Осадца і надалі гра пішла за полтавським сценарієм – 6:1, 12:5, 13:10, 18:12, 21:14 і 25:17.

У третій партії знову вінничани «потріпали нерви» господарям майданчику і їх тренеру Руслану Рубану, але, все ж, лубенці перемогли своїх опонентів з рахунком 25:19. Остання ж партія була найбільш напруженою і тим найцікавішою. Величезний об’єм роботи провів на майданчикуВіталій Сухінін, доволі «важкі» для гостей були непередбачувано сильні подачі і атакувальні дії у виконанні Віталія Осадци в якого ладилося в атаці і в силових подачах. У підсумку – знову перемога, але вже з рахунком 25:21.

Ось як прокоментував гру капітан «Фаворита» Євген Бойко: «Я радий, що ми перевали серію поразок. В попередньому турі на виїзді потерпіли фіаско від сумської команди і це почало нас переслідувати в першій партії у грі з вінничанами. Але гравці команди впоралися зі своїми емоціями і знайшли свою загальну гру – з кожною партією ми додавали у впевненості і командні дії зробили свою справу».

Наступного ігрового дня гостьова команда з Вінниці ще більше «впиралася» по ходу всього поєдинку, особливо у першій, другій і четвертій партіях, але команда Володимира Дороша перемогла суперників у пяти партіях – 26:24, 21:25, 27:25, 19:25, 15:12), втративши за сумою двох домашніх матчів одне очко. Післяматчевий коментар головного тренера «Фаворита» Руслана Рубана: «Я не дуже задоволений перемогою в другому матчі, бо вважаю, що повинні були вигравати три очки в цій зустрічі (такою була задача на тур). У нас, вважаю, склад сильніший, ніж в суперника. Розумію що вони борються, але ми ж поступаємося самі і це не перший раз, коли ми ведемо в партії, а потім робимо велику кількість своїх помилок. В цьому сезоні багато очок роздарюємо суперникам і так важко їх заробляємо. У першій зустрічі, можна стверджувати, що ми виконали певні домовленості й настанови – діяли на майданчику так, як я хотів, щоб вони грали і результат тому підтвердження. В  сьогоднішньому матчі – одне робимо, інше не робимо. З таким ідеальним прийомом як у нас, ми повинні в нападі заробляти більше очок, ніж це робимо на сьогодні».

Результати інших матчів шостого туру такі: «Буревісник-ШВСМ» (Чернігів) – «Хімпром-СумДУ» 1:3 (37:35, 20:25, 15:25, 14:25) і 1:3 (25:23, 19:25, 23:25, 16:25), «Кримсода» (Красноперекопськ) – «Дніпро»  (Дніпропетровськ) 3:0 (25:18, 25:15, 25:21) і 3:0 (25:14, 25:23, 25:15), «Локо-Експрес»(Харків) – «Барком» (Львів) 3:0 (26:24, 25:19, 25:18) і 2:3 (19:25, 21:25, 25:13, 25:22, 9:15). Поєдинки сьомого туру, який завершить перше коло, пройдуть 13-14 грудня. У ньому «Фаворит» їде до Дніпропетровська. Після шести турів з 27 очками турнірну таблицю суперлігових перегонів очолює сумський «Хімпром». На другому місці – лубенський СК «Фаворит» (26 очок), а третім йде вінницький «ВНАУ», який має у своєму активі 25 залікових пунктів.