ФК Полтава - 12-08-2009, 09:08 - sasa 16

ФК \”Полтава\” завдання виходу в першу лігу не ставить

ФК \”Полтава\” завдання виходу в першу лігу не ставить

Представники ФК \”Полтава\” зустрілися з журналістами, де повідомили про плани клубу і команди на сезон.

ФК «Полтава» в новий чемпіонат вступає у ранзі фаворита групи «Б» другої ліги, але ставити завдання виходу в першу лігу не ставить. «Потрібно перемагати в кожному матчі», – говорить виконуючий обов’язки головного тренера Іван Шарій. «А також розвивати інфраструктуру – стадіон та базу», – додає спортивний директор Віктор Козін. Стадіон «Локомотив», хоч і маленький, але в основному відповідає стандартам навіть першої ліги. А от базу ще тільки починають будувати – у селі Копили під Полтавою. Вона внесена до переліку об’єктів, котрі треба звести до Євро-2012, але проблема в оформленні паперів на землю. Та найголовніша потреба «Полтави» зараз – тренувальні поля, котрих у Полтаві не вистачає.

У міжсезоння команда значно омолодилася, хоча кістяк зберегла. «Підписана угода зі школою імені Горпинка, – відзначає начальник міського управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ігор Кислов. – Селекційна робота проводиться в усій Україні». Про втрати команди ми вже повідомляли, тепер докладніше зупинимося на новачках.

Отже, влітку команду поповнили:

Оборонці:
Сергій Радевич – вихованець полтавського футболу, 25 років, свого часу грав за молодіжну збірну України
Владислав Рудченко – так само полтавський футболіст, 23 роки, грав за «Ворсклу»-2
Роман Рябенко – вихованець полтавської ДЮСШ імені Горпинко, 17 років

Володимир Козленко – досвідчений 30-річний центрбек, змінив чимало клубів, зокрема, грав за «Олександрію», а також у вищій лізі Грузії

Півзахисники:

Армен Акопян – так, саме той Акопян, котрий виступав за запорізький та донецький «Металурги» і «Кривбас», викликався до молодіжної збірної України. Поки що цей 29-річний гравець лише повертається до футболу після важкої травми

Форварди:

Максим Зеленевич – вихованець вінницького футболу, 17 років, останнім часом тренувався у футбольній академії київського «Динамо», звідки і переїхав до «Полтави»
Ігор Рукавиця – 18-річний вихованець полтавської ДЮСШ імені Горпинка
Сергій Козаченко – 1992 року народження, вихованець школи донецького «Шахтаря»
Юрій Козлюк – 25-річний форвард, останнім клубом якого був рівненський «Верес», грав і за «Ворсклу»-2
Роман Драбенюк – вихованець вінницького футболу, 25 років (за два дні буде 26), пограв свого часу і в Ізраїлі, і в Угорщині, останнім часом грав харківський «Геліос» та ФК «Харків».

Це – не всі новачки клубу, решта, здебільшого, молодь, поки що не потрапляє в заявку. Окрім того, період трансферів ще триває.

 

evhen

turnir.com.ua

Погода