Аматори - 05-11-2012, 09:11 - sasa 225

ФК \”Розсошенці\” – володар \”Осіннього кубку\”!

Вже на першій хвилині муніципалам вдалося відкрити рахунок. Гол на свій рахунок записав Стіжко.

Перша половина завершилася за мінімальної переваги розсошан. На початку другого тайму Педяш міг зрівняти рахунок, проте не реалізував вихід віч-на-віч. В свою чергу суперник свої нагоди використав сповна. У підсумку перемога ФК “Розсошенці” 5:2. У переможців дублями відзначилися Ігор Миколаєнко та Олег Глібко, а за “Олімп” забивали Шиленко та Шпигун.

Володимир ХОМІЧ

Аматори - 05-11-2011, 11:11 - sasa 225

ФК \”Розсошенці\” – володар “Осіннього кубку”

У фіналі розсошани переграли діючого чемпіона району

У суботу на стадіоні селища Куликівка відбувся фінальний матч розіграшу “Осіннього кубку” з футболу. У головному матчі зійшлися віце-чемпіон та чемпіон цього року – ФК “Розсошенці” та “Атака” з Гожулів. Долю поєдинку було вирішено у перші сорок п’ять хвилин. Рахунок зусиллями Супруненка відкрили розсошани. Згодом Борсало його подвоїв, а під за навіс тайму за гру рукою у власному штрафному майданчику гожуляни були покарані одинадцятиметровим ударом. Його чітко реалізував Євген Супруненко – 3:0. У другій половині “Атака” також з пенальті один гол відіграла, проте на більше чемпіона не вистачило. У підсумку впевнена перемога “Розсошенців”, які тим самим взяли реванш у гожулян за дві поразки у чемпіонаті.