Волейбол - 31-01-2010, 02:01 - sasa 61

Фінішували третіми

Фінішували третіми

Перед повторним матчем між \»Полтавчанкою\» і \»Медікою\» у групі \»Б\» склалася наступна ситуація: перші два місця забронювали за собою \»Сєверодончанка-2\» і \»Керкінітіда\» з Євпаторії.

Полтавки і донеччанки мали визначити між собою того, хто посяде третє місце. Щоб обійти суперниць у турнірній таблиці наших дівчат влаштовувала перемога з рахунком 3:0 або 3:1, натомість гостям можна було навіть програти з рахунком 2:3.

Тому дуже важливою була перша партія, адже той, хто її виграє, здобував певну психологічну перевагу над суперницями. На щастя, занесла її собі в актив \»Полтавчанка\» (25:22). Другий сет дався нашим дівчатам ще легше — 25:20. А от в третьому сеті команди подарували вболівальникам справжній трилер, подібний до того, який відбувався днем раніше у четвертій партії. Але цього разу на продовженні сету доля посміхнулася господаркам — 30:28.

3:0, і завдання на даний матч виконане. \»Полтавчанка\» обходить \»Медіку\» в турнірній таблиці і тепер може спокійно готуватися до втішного турніру за 5-7 місця.

Олександр ПОЛТАВЕЦЬ,

сайт уболівальників “Ворскла”

Погода