Стрічка новин - 22-02-2013, 06:02 - sasa 22

Газзаєв обіцяє показати мільярд євро

Газзаєв обіцяє показати мільярд євро

Валерій Георгійович розповідає про унікальність Росії та України

Глава «Об\’єднаного чемпіонату» Валерій Газзаєв розповів в ефірі РБК про те, за рахунок чого буде окупатися турнір:

«Хотілося б глобально підійти до цього питання. У США і Канаді, наприклад, є об\’єднаний чемпіонат з хокею. В англійській лізі грає клуб з Вельсу «Суонсі». Сьогодні у Росії і України є унікальний шанс розвинути цей процес.

 

— За рахунок чого буде окупатися окупатися чемпіонат? За рахунок телетрансляцій. Рейтинг у таких матчів як «Спартак» — «Динамо» (Київ), матчів «Шахтаря» дуже високий.

У нас є центр досліджень. Ми впевнені в тому, що чемпіонат буде окупатися. А призовий фонд складе 1 млрд євро, а не доларів. У нас буде самий прозорий бюджет. Його можна буде побачити у фінансових звітах ».

Нагадаємо, що керівник телеканалу «Футбол» Олександр Денисов заявив, що матчі за участю російських клубів великого інтересу в Україні не викличуть.

 

Відзначимо, що валлійський «Суонсі» був не включений в АПЛ «зверху», а домігся права брати участь у Прем\’єр-лізі завдяки спортивним результатам. «Лебеді» пройшли весь шлях від четвертого дивізіону до елітного. До слова, шотландські гранди («Селтік» і «Рейнджерс») неодноразово заявляли про своє бажання вступити в АПЛ, але англійські чиновники незмінно відповідали: «Ласкаво просимо! Але — у нижчі ліги».

 

lb.ua

Погода