Прес-конференції - 15-09-2013, 09:09 - sasa 29

Геннадій Орбу: Без фарту важко грати у футбол

Геннадій Орбу: Без фарту важко грати у футбол

Післяматчева прес-конференція тренера Севастополя Геннадія Орбу

— Севастополь перші хвилин 30 провалив, і це ще м\’яко сказано. До пропущеного гола ми погано контролювали м\’яч, практично він у нас не тримався, ним володіла Ворскла. Після того, як забили, трохи заспокоїлися, стали грати в гострий атакувальний футбол, з\’явилися моменти і удари. Зрівняли рахунок, забивши в роздягальню, і на другий тайм вийшли більш сконцентрованими, стали грати різноманітнішою, забили другий гол. Але потім пішов сильний дощ, і нашим швидким нападником стало занадто важко грати. Пропустили дуже красивий м\’яч від Громова… Але, вважаю, все ж ми придбали очко.

— У ваших воріт було більше моментів, наскільки, по-вашому, добре зіграла Ворскла?
— Ворскла більш зіграна команда і не даремно перебуває вгорі таблиці. Є майстровиті футболісти, а втрата Краснопьорова ніяк не позначилася, адже ви придбали гравця збірної Дедечко. Всі інші футболісти грають по три -чотири роки разом… Але без фарту важко грати у футбол, нам подекуди пощастило. Але і ми не використали наші контратаки, не виходило з останнім пасом.

— Нинішній Севастополь — це вже ваша команда чи все ж команда ваших попередників?
— Складно відповісти на це питання. Футболістів запрошував Кононов, я їх знаю по спільній роботі, і по роботі в Маріуполі. Має пройти час. Очки набираємо — це добре. Але якщо одну гру виграємо, а три програємо — це не результат. Потрібні хороші серії. Тим більше, що ми з лідерами вже зіграли, зараз підуть «стикові» матчі, а от Ворсклі тільки належить випробування фаворитами. Так що будемо наздоганяти.

— Ви цілий матч простояли біля бровки під зливою — на фарт?
— Добре, що я другу футболку взяв, зараз зміг переодягнутися ! Не думав, що такий дощ буде. Просто хотів бути ближче до гравців  підказати, правда, швидше за все, мене мало хто чув. Може, і не хотіли мене чути, думали, коли ж цей матч  нарешті, закінчиться. Добре, що він завершився нічиєю.

— Частина вашої кар\’єри пройшла в Полтаві, які спогади у вас збереглися?
— Я з футболом десять років як закінчив… Але пам\’ятаю і свій гол у ворота Динамо, і дві гри в єврокубках за Ворсклу, і місто мене добре прийняв, і уболівальники підтримували… Так вийшло, що пішов Коньков, прийшов Морозов… Про всі команди, де я грав, у мене хороші спогади. Сподіваюся, і про мене теж.

Погода