Першість Полтавщини - 28-06-2015, 03:06 - sasa 199

Глобине \”познущалося\” над Кобеляками

Відбулися три матчі 10 туру першості Полтавщини

ФК «Лубни» – ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава) 2:2 (1:2).
Чемпіонат області. Вища ліга. 10 тур. Лубни. 27 червня. Стадіон «Центральний». +20С. 135 глядачів. Хмарно. Дощ.
Судді: А. Яценко, О. Яценко, Б. Пащенко (усі – Кременчук). Делегат-інспектор: В. Ківшик (Полтава).
«Лубни»: Сидорець, Мануляк, Ламіне (Ліхтанський, 49), Дземку, Сергієнко, Гулович, Захарченко (Мандрика, 85), Реутов, Печарський (Тупоровський, 48), Морозюк. Тренер: А. Гришанович.
«Ворскла»: Улянюк, Гриценко, Кривчун, Куницький, Вощинський, Бут, Жила, Давиденко, Зосенко, Якименко (Трирог, 70), Яременко (Пісоцький, 75). Тренери: В. Касимов, В. Букатов.
Голи: Ламіне (26), Сергієнко (54) – Яременко (6), Зосенко (20).

Під акомпанемент зливи на стадіоні «Центральний» в Лубнах зустрілися один із аутсайдерів змагань команда юнаків полтавської «Ворскли» і середнячок обласних змагань ФК «Лубни».

У першому таймі була дещо рівна гра, але вже на початку поєдинку господарі отримали ляпаса від вихованця тренера Лубенської ДЮСШ Олександра Сердюка – чудовий гол провів Максим Яременко. Потім знову за помилки лубенських захисників рахунок подвоїв юний ворсклянин Антон Зосенко – 0:2. Такого «футбольного горіння» від не сильної команди підопічні Анатолія Гришановича ще не зазнавали. Гадаю позначилася на якості несприятливі для справжнього футболу погодні умови, при яких краще, зазвичай, пристосовуватися слабкішим гравцям. Лубенцям все ж вдалося відігратися: вдало ударом головою замкнув передачу своїх колег сенегалець Сол Ламіне.

А вже другий тайм пройшов «під диктовку» господарів, які переважали суперника майже у всіх компонентах гри. Вже на його початку нападник Сергій Сергієнко зрівнює рахунок – 2:2. Але потім до останньої хвилини матчу господарі вели постійні атаки на ворота полтавців, але їх цього дня надійно захищав голкіпер Герман Улянюк, яки, як кажуть «брав все». Дощова зустріч завершилася бойовою нічиєю, яка аж ніяк не влаштувала господарів.

У наступному турі ФК «Лубни» повинен грати з командою ДЮСШ «Молодь» (Полтава), але цей поєдинок перенесений на невизначений строк.

Результати інших матчів 10 туру:

«Чайка» (Дейкалівка) – «Динамо» (Решетилівка) 1:1

Матч рівних за силами суперників пройшов напружено та цікаво. Спочатку на 67 хвилині відкрив рахунок Петро Ротань. Миргородський арбітр цієї зустрічі додав додатковий час і саме на 90+4 хвилині господарі змогли дивом уникнути поразки. Гол провів найкорисніший гравець «Чайки» Дмитро Жаріков. Ця нічия стала, гадаю, святковою для наставника господарів Ігоря Долгошеєва, який саме цього дня відзначав своє 42-річчя…

«Колос» (Кобеляки) – ФК «Глобине» 2:8

Тут була беззаперечна перевага гостей, які втілили її у вісім забитих м’ячі. Тим більше, що у господарів було два вилучення за «останній фол». У переможців «хет-триком» відзначився Андрій Місяйло, два голи провів Олександр Міславський і по одному м’ячу забили Ігор Близнюк, Вадим Паперович та Ігор Черномор.