Останні новини - 18-07-2013, 09:07 - sasa 43

Голи та їх автори

Голи та їх автори

Цікавою виявилася ситуація з визначенням автора першого гола у матчі Карпати — Ворскла.

Деякий час автора голу на 22-й хвилині зустрічі у Львові вважали автогол футболіста Карпат Андрія Савченка. Однак згодом у рапорті арбітра зустрічі автором першого гола зазначався дебютант Ворскли Олег Міщенко. Отже, можна сказати, що Олегу повернули його трудовий гол. Таким чином, дебютний матч за біло-зелених Міщенко відзначив забитим м\’ячем. Хай навіть і у партнерстві з захисником львів\’ян. Непоганий початок! Так тримати й надалі!

Дрібниця, але все ж приємно, — прокоментував ситуацію Олег Міщенко клубній прес-службі, — я намагався в тому епізоді піти до кінця і наша атака закінчилася голом. Не стану сперечатися, торкання м\’яча гравцем Карпат було, але, вважаю, заслужив цей гол, він не взявся з повітря. Буду намагатися працювати в тому ж напрямку і у наступних матчах.

Цікаво, що проблема з визначенням голу сталася і в матчі молодіжних команд Карпат і Ворскли. На сайті Прем\’єр-ліги автором першого голу ворсклян на 62-й хвилині значиться як Олександр Скляр. А ось прес-служба біло-зелених стверджує, що автором голу є Сергій Сілюк. Однак якщо подивитися відео голів матчу все стане зрозумілим. Після удару Сілюка воротар Карпат Олександр Ільющенко торкнувся м\’яча ногою, а за мить захисник львів\’ян Роман Подоляк переправив у власні ворота. Чистий автогол! Невідомо звідки взявся у попередньому рапорті арбітра прізвище Скляра як автора голу ― невідомо. Однак почекаємо офіційного протоколу поєдинку. Можливо тоді все стане на свої місця.

Олександр ПОЛТАВЕЦЬ

Погода