- 03-09-2012, 11:09 - sasa 162

Головна несподіванка туру

Відбулися чергові матчі першості Полтавського району

1 ліга

Головною несподіванкою туру стала домашня перемога “Факелу” над “Дуклою” 2:1. Хоча з огляду на турнірну ситуацію такий результат цілком очікуваний. Рахунок у першому таймі відкрили гості. Але у другому терешківці змогли переломити хід поєдинку і вирвати перемогу. За схожим сценарієм проходила гра у Тахтаулово. Місцевий “Космос” зміг першим відкрити рахунок у протистоянні з “Олімпом”. Однак ще до перерви гості забили м’яч у відповідь. У другій половині точилася рівна боротьба. Долю матчу було вирішено у компенсований арбітром час, коли перемогу розсошанам приніс точний удар Ігоря Петренка. Також мінімальні перемоги до свого активу записали ДЮСШ та “Сокіл”. Останні завдяки реалізованому пенальті у виконанні Климченка здобули три очки у матчі проти “Динамо”. А розсошани завдяки дублю Гордієнка перемогли “Гренаду”. Чемпіон не мав проблем у домашньому матчі проти “Калашників” 5:2. Впевнену перемогу святкував ФК “Розсошенці”. Завдяки дублям Тарана та Глібка віце-чемпіон минулого року розгромив “Промінь” 5:1. До речі, це друга перемога для розсошан з рахунком 5:1 поспіль. На початку минулого тижня підопічні Олександра Ткача з таким же рахунком на виїзді перемогли “Гренаду”.

17-й тур

Атака (Гожули) – ТОВ Калашника (Калашники) – 5:2, Космос (Тахтаулове) –  Олімп (Розсошенці) -1:2, ФК Розсошенці – Промінь (Ковалівка) – 5:1, Сокіл (Степне) – Динамо (Божківське) – 1:0, Факел (Терешки) – Дукла (Супрунівка) – 2:1, ДЮСШ (Розсошенці) – ФК Гренада (Микільське) -2:1. Перенесений матч 14-го туру ФК Гренада (Микільське) – ФК Розсошенці – 1:5