Новини - 10-03-2011, 10:03 - sasa 196

Ігор Вахненко – найкращий на етапі Кубка України

Полтавець Ігор Вахненко – учасник трьох чемпіонатів світу з гірськолижного спорту – впевнено переміг на ІІ етапі Кубка України (на Призи А. Архангельського), який відбувся в селищі Славське Львівської області.

Там гірськолижники протягом двох днів змагалися виключно у слаломі. У перший день Вахненко у сумі двох спусків показав час – 1 хвилина 01,55 секунди. Це був суперрезультат, з яким наш земляк випередив срібного призера Ю. Зубрицького (Львівська обл.) аж на 4,22 секунди. У другий день змагань Вахненко у сумі двох спусків показав час – 1:02,26 і знову випередив Зубрицького на 3,38 сек. А ось третім цього разу фінішував ще один полтавець – Євген Марченко (1:07,55).

Серед жінок полтавка Олена Козачук двічі була третьою: першого дня з результатом – 1:19,18, другого дня – 1:21,84. Серед юніорів бронзовим призером у другий день змагань став полтавець Олександр Юрченко. Серед юнаків (1996-1997 рр. н.) полтавець Дмитро Мілько протягом двох днів виборював \”срібло\”, а першого дня \”бронза\” тут дісталася ще одному нашому земляку Тарасу Черкаському. Серед дівчат цього ж віку полтавка Наталія Максименко першого дня виборола \”бронзу\”.

ІІІ етап Кубка України, а разом з ним і V Зимові юнацькі спортивні Ігри України та відкритий чемпіонат України, відбуватимуться наступного тижня (17-18 березня) на гірськолижному курорті \”Буковель\” в Івано-Франківській області.