Хокей - 26-09-2015, 11:09 - sasa 177

ХК \”Кременчук\” переміг у стартовому матчі чемпіонату України з хокею

25 вересня розпочався чемпіонат України з хокею 2015-2016 років, в якому у своєму першому матчі ХК \”Кременчук\” переміг у Києві \”Дженералз\” – 3:1 (0:0, 0:2, 1:1).

Героєм зустрічі став кременчужанин Севастян Карпенко. Він відкрив рахунок у матчі (33:17) – з передач Юрія Петранговського і Владислава Лугового. Через 4 хвилини Севастян Карпенко закинув другу шайбу (37:26) з передачі Володимира Романенка. У третьому періоді, коли рахунок був 2:1 на користь ХК \”Кременчук\”, Карпенко сам асистував Юрію Петранговському (51:54), який закинув 3-ю шайбу.

Статистика матчу

\”Дженералз\” (Київ) – ХК \”Кременчук\” – 1:3 (0:0; 0:2; 1:1)

25 вересня 2015 року, 19:00. Палац Спорту, 3000 глядачів

Судді: М. Урда, О. Батєзатов, О. Серебряков

\”Дженералз\”: Захарченко (до 58:27). Васильєв – Толкунов, Ден. Ісаєнко – Татаренко, Афанасьєв – Мельников, Вл. Андреєв. Кіча – Гніденко – Слюсар, Савченко – Шаманський – Секірко, Мадера – Алексюк – Безуглий, І. Дворник – Коляда – А. Дворник.

ХК \”Кременчук\”: Шевчук. В. Романенко – Акимов, Дегтярьов – Сірченко, Варивода – Жовнір, Качмар. Луговий – Карпенко – Петранговський, Коренчук – Чернишенко – Бойков, Мікулко – Костюк – Янішевський, Підгурський – Т. Гриценко – Лисак.

Шайби: 0:1 – Карпенко (Петранговський, Луговий, 33:17 – більш.), 0:2 – Карпенко (В. Романенко, 37:26 – більш.), 1:2 – Гніденко (Татаренко, Кіча, 51:40), 1:3 – Петранговський (Карпенко, 51:54).

Штраф (хвилини): 24 – 48.

Сьогодні, 26 вересня, у Києві відбудеться повторний матч 1-го туру \”Дженералз\” (Київ) – ХК \”Кременчук\”.