Стрічка новин - 04-12-2012, 01:12 - sasa 30

Хто очолить запорізький \»Металург\»?

Хто очолить запорізький \»Металург\»?

Як відомо, запорізький \»Металург\» вирушив на зимові канікули без головного тренера. Віталій Кварцяний, який очолював клуб в останні місяці після матчу з харківським \»Металістом\» залишив посаду головного тренера.

Враховуючи незрозумілу ситуацію з керівництвом клубу, а також фінансові проблеми \»Металурга\», перспективи команди вельми туманні. Утримати запорожців у Прем\’єр-лізі може тільки диво.

Зараз же всіх цікавить питання хто стане наступним наставником \»Металурга\»? Кандидатів двоє: Сергій Зайцев і Олександр Гайдаш.

Зайцев — тренер, який був виконувачем обов\’язків головного, вивів команду у Прем\’єр-лігу. Зараз у молодого спеціаліста немає відповідної ліцензії, щоб очолити клуб УПЛ, але він може бути помічником головного тренера.

Олександр Гайдаш — відомий, в минулому, футболіст сімферопольської \»Таврії\». Як тренер працював з \»Кримтеплицею\» та \»Фенікс-Іллічівцем\», а в нинішньому сезоні очолював арменський \»Титан\». Гайдаш, до слова, був помічений на матчі молодіжних складів \»Металурга\» і \»Металіста\».

Обидва кандидати \»на олівці\» у спортивного директора \»Металурга\» Анатолія Заяєва, — повідомляє Спорт-Арена.

Погода