Аматори - 02-11-2012, 07:11 - sasa 61

Хто виграє \”Осінній кубок\”?

Хто виграє \”Осінній кубок\”?

У суботу завершується великий футбол на полях Полтавського району

 

“Олімп – ФК Розсошенці

3 листопада. м. Полтава. Початок о 13 годині

Арбітри: Гордійко, Коваль, Пилипенко.

 

Футбольний сезон у Полтавському району завершується, фактично, тим самим чим і починався. Традиційно для останніх десятиліть стартує сезон “Весняним кубком”, в якому участь приймають всі бажаючі колективи. А завершується футбольний рік “Осіннім кубком”. Так ось у фіналі як навесні, так і восени зіграють одні й ті самі команди.

 

Розсошенці в останні роки є повноправним центром розвитку футболу Полтавського району. Представники цього регіону із року в рік стають призерами різних районних змагань, включаючи боротьбу за чемпіонство. Тому не дивно, що саме представники цього селища зіграють у матчі-закритті сезону 2012 року.

 

Шлях до фіналу:

 

Дорога до фіналу для обох команд видалась досить непростою. Особливо це стосується “Олімпу”. Підопічні Олександра Капрана в 1/4 фіналу лише в кінці матчу змогли перевести гру в серію післяматчевих пенальті. А в наступному раунді під завісу матчу вирвали перемогу у чемпіона гожулівської “Атаки”.

 

1/8 фіналу – Геліос (Нижні Млини) – Олімп (Розсошенці) – 1:3 (Педяш-3)

1/4 фіналу – Дукла (Супрунівка) – Олімп – 1:1, по пен. 2:4 (Педяш)

1/2 фіналу – Атака (Гожули) – Олімп – 0:1 (Педяш)

 

ФК “Розсошенці” особливих проблем на шляху до вирішального матчу не мали. Виключенням лише може бути гра 1/8 фіналу. Тоді на залитому дощем газоні розсошани вдома мінімально перемогли “Дружбу” 2:1.

 

1/8 фіналу -– ФК Розсошенці – Дружба (Мачухи) – 2:1 (Остапенко, Перебийніс)

1/4 фіналу – ФК Розсошенці – Злагода (Кірове) – 4:2 (Супруненко-2, Миколаєнко-2)

1/2 фіналу – ФК Розсошенці – Гренада-2 (Микільське) – 4:0 (Супруненко-2, Миколаєнко-2)

 

Очні зустрічі цього сезону:

 

Фінал Весняного кубку

 

ФК Розсошенці – Олімп (Розсошенці) – 4:2 (Перебийніс -2, Остапенко, Стіжко  – Мокляк, Б. Мелешко)

Чемпіонат Полтавського району

 

4–й тур: Олімп (Розсошенці) – ФК Розсошенці – 2:2 (Шпигун, Б. Мелешко – В. Марусич, О. Глібко – пен)

 

15–й тур: ФК Розсошенці – Олімп (Розсошенці) – 1:4 (Борсало – П. Ротань-2, Шпигун, Передерій)

 

Бомбардири:

 

Обидві команди мають у своєму складі гравців, які в цьому розіграші неодмінно вражають ворота суперника. У “Олімпу” таким є Андрій Педяш, які крім того, що встиг забити у трьох матчах 5 голів, так і є поки що єдиним футболістом клубу, який відзначався в рамках кубку.

 

У ФК “Розсошенці” бомбардирський реєстр трохи більший. По чотири голи забили Євген Супруненко та Ігор Миколаєнко. Ще по одному разу відзначилися Владислав Остапенко та В’ячеслав Перебийніс.

 

Історія протистоянь:

 

Якщо брати в цілому історію протистоянь цих команд, то беззаперечна перевага в очних зустрічах на боці ФК “Розсошенці”. Що й говорити, якщо першу перемоги за всі роки баталій “Олімп” здобув лише в цьому сезоні. До цього в кращому разі команда задовольнялася нічиєю. Додатковою інтригою у матчі є протистояння гравців проти своїх колишніх команд. Як в одних,  так і інших є виконавці, які свого часу захищали кольори майбутнього суперника. 

 

Прогноз www.fcvorskla.com.ua: Олімп – ФК Розсошенці – 3:2

 

Володимир ХОМІЧ


Погода