- 13-08-2009, 05:08 - sasa 182

Як ворскляни у збірних грали…

Семеро гравців полтавської «Ворскли» взяли участь у товариських матчах своїх команд. Усі грали – але з різним успіхом.

Найкраще за всіх виступили гравці молодіжної збірної України та полтавської «Ворскли» Володимир Чеснаков та Олександр Матвєєв. У матчі з Іраном у півфіналі Меморіалу Лобановського обидва вийшли на заміни на 64 хвилині, а у фіналі з Туреччиною Чеснаков відбігав усю гру, а Матвєєв вийшов на 93 хвилині. Нагадаємо, Україна виграла 1:0.

На цьому тлі безбарвна гра національної збірної виглядає великою ложкою дьогтю. За жовто-синіх у другому таймі вийшов ще один захисник «Ворскли» Григорій Ярмаш. Україна ганебно поступилася 0:3, а останній гол був забитий із нашого правого флангу, хоча провини Ярмаша в ньому немає. У цьому епізоді та й загалом у матчі невдало зіграла вся команда.

Ледь не створив сенсацію хавбек полтавської «Ворскли» і збірної Македонії Філіп Деспотовськи. У товариському матчі з Іспанією «червоні леви» після першого тайму вигравали 2:0, але примудрилися пропустити три голи за другі 45 хвилин (майже як Україна) і програти 2:3. Деспотовськи почав гру в основному складі, але в середині другого тайму був замінений. Філіп узяв участь у першому голі, коли своїм пасом від штрафної площі кинув у прорив двох форвардів проти двох захисників Іспанії

Нарешті, обидва албанських захисники «Ворскли» Арменд Даллку та Дебатік Цуррі вийшли у стартовому складі своєї збірної в матчі проти Кіпру. Рахунок – 6:1 на користь Шкіперії. А форвард Ахмед Янузі зіграв у складі своє молодіжної збірної проти «молодіжки» Мальти – 3:0