Футбол Полтавщини - 05-03-2014, 07:03 - sasa 33

Карлівчани поступилися Сумам

Карлівчани поступилися Сумам

ФК «Карлівка» – ПФК «Суми» – 2:4 (0:1)
Голи: Клименко (82 хв., 90+1 хв.) – Рибковський (24 хв.), Муховиков (47 хв., 72 хв.), Превіато (61 хв.).
ФК «Карлівка»: Полуляхов, Мануляк (Писаренко, 81 хв.), Тарганчук, Савенков (Подригуля, 54 хв.), Голованьов, Коваленко (Гулович, 59 хв.), Пономаренко (Шийка, 74 хв.), Масюк (Демчук, 83 хв.), Марусич (Клименко, 61 хв.), Антіпов (Петришин, 46 хв.), Шаповал (Щекальов, 46 хв.).
В. о. головного тренера: Сергій Лукаш.
ПФК «Суми»: Денчук (Бабак, 74 хв.), Брікнер (Лещук, 46 хв.), Дурай (Одинець, 78 хв.), Петрович (новачок, 70 хв.), Рибковський, Богачов (Бугайов, 46 хв.), Лебеденко, Муховиков (Ганжа, 74 хв.), Гавриленко (Тарасенко, 48 хв.), Кременчуцький (Превіато, 46 хв.), Мельник.
Головний тренер: Андрій Кононенко.     
     
Сьогодні, 5 березня, молода карлівська команда провела надзвичайно важливий поєдинок, який хоча й носив статус товариського, але мав для юних футболістів особливе значення. Учорашні вихованці дитячо-юнацької школи нині проходять перевірку боєм із більш досвідченими суперниками. Не стала винятком і зустріч із першоліговим ПФК «Суми».

Як не старалися наші земляки, але протягом матчу ігрова й територіальна перевага була на стороні гостей, які постійно тримали в напрузі оборону карлівчан. Незважаючи на те, що до перерви сумчани відзначилися лише одного разу (після розіграшу кутового ніхто із захисників не завадив Павлу Рибковському замкнути передачу на дальній штанзі), вони створили біля воріт Олександра Полуляхова кілька гольових моментів, постійно загрожували ударами з середньої й далекої відстані.

Після відпочинку підопічні Андрія Кононенка, який із бровки постійно «підганяв» їх, заграли ще активніше, довівши рахунок до 4:0. Треба віддати належне номінальним господарям, які, здавалося б, опинилися у безнадійній ситуації, але не знітилися, а продовжували боротися до фінального свистка. І, цілком справедливо, були за це винагороджені, поступившись у підсумку з більш пристойним результатом. Двічі наприкінці поєдинку відзначився Павло Клименко, який вийшов на заміну.    
       
Наступну контрольну гру підопічні Сергія Лукаша проведуть у п’ятницю, 7 березня, у Копилах на НТБ ФК «Полтава» проти полтавської «Ворскли»-U19. Початок матчу о 12.00. 

Андрій ГОНЧАРЕНКО,

прес-аташе ФК «Карлівка»

Погода