Футбол Полтавщини - 14-05-2013, 07:05 - sasa 95

Карлівка цього року залишиться без першої ліги

ФК «Полтава-2-Карлівка» (Полтава) –  «УкрАгроКом» (Головківка) – 2:3 (1:2)
6 тур. 11.05.13 р., 17.00. м. Карлівка, стадіон «Машинобудівник». 1000 глядачів, + 28 Со.
Голи: Поляниця (43 хв.), Обревко (90+3 хв.) – Каліновський (29 хв.), Фальковський (41 хв.), Батраченко (61 хв.).
Арбітр: Ярослав Біць (Львів).
Асистенти арбітра: Петро Котубей (Закарпатська обл.), Сергій Наскалов (Мукачеве).
4-й арбітр: Андрій Семенов (Дніпропетровськ).
Інспектор: Андрій Звєрєв (Бровари).
ФК «Полтава-2-Карлівка»: 1.Вітів, 24.Зозуля (2.Плієв, 51 хв.), 8.Тарганчук, 3.Поляниця, 4.Голованьов, 7.Коваленко (11.Обревко, 44 хв.), 15.Полуницький (6.О.Пономаренко, 69 хв.), 22.Добрянський (27.Масюк, 34 хв.), 18.Синьогуб, 9.Лубенець – кап. ком. (21.Гриценко, 63 хв.), 26.Фоміч.
Запасні: 66.Яковченко, 17.Ничипорук.
Головний тренер: Андрій Зав’ялов.
«УкрАгроКом»: 1.Ніколаєв, 11.Горобець, 5.Ломко, 17.Мамонов, 13.Радевич, 7.Батраченко – кап. ком., 10.Гріщенко (20.Волков, 66 хв.), 9.Вдовіченков (29.Боровський, 89 хв.), 19.Степанюк (6.Зайнчковський, 87 хв.), 8.Каліновський (2.Дяченко, 90+3 хв.), 25.Фальковський (22.Рябцев, 80 хв.).
Запасні: 33.Швець, 4.С.Пономаренко.
Головний тренер: Юрій Гура.
Попередження: Лубенець (45+1 хв.), Зозуля (49 хв.), Плієв (65 хв.), Обревко (68 хв.), Синьогуб (87 хв.) – Ломко (27 хв.), Батраченко (36 хв.), Каліновський (45+1 хв.).

Перемога з рахунком 4:1 у попередньому турі над резервістами донецького «Шахтаря» дещо розхолодила підопічних Андрія Зав’ялова, які так і не змогли, як слід, налаштуватися на чи не найважливіший матч сезону.

У звітному поєдинку зустрічалися сусіди по турнірній таблиці – головківці перебували на другому місці, а наші земляки посідали третю сходинку. Тож, очікувалася боротьба не за три, а одразу за шість очок. У разі успіху господарі наближалися б до «УкрАгроКому» на відстань однієї перемоги, що до останнього туру б загострило боротьбу за вихід до першої ліги. На жаль, полтавці програли двобій.

Полузащитник «Барселоны» и сборной Испании Андрес Иньеста рассказал, почему его одноклубник Лионель Месси в четвертый раз подряд получил «Золотой мяч»

Гості повели в рахунку на 29-й хвилині. Після кількох флангових передач Олександр Каліновський ударом головою «розпечатав» ворота Ігоря Вітіва. Господарі були дещо збентежені таким перебігом подій на футбольному полі й на 41-й хвилині змушені були вдруге розпочинати з центра. Голкіпер гостей від своїх воріт вибив м’яч у штрафний майданчик суперника, де Євген Фальковський, розібравшись із захисниками, вцілив у ближній кут. Поступаючись із рахунком 0:2, карлівчани схаменулися й уже через хвилину відквитали один м’яч. Потужним ударом метрів із дванадцяти відзначився Андрій Поляниця.

Після перерви полтавці пропустили втретє. На 61-й хвилині арбітр «намалював» стандарт у їхні ворота й Олександр Батраченко майже з 16-метрової лінії «зняв павутину» з лівої від Ігоря Вітіва «дев’ятки» (у цьому випадку наш воротар трішки «перемудрив» і з виставленням стінки, і з вибором позиції). Останні 30 хвилин атакували полтавці, але гості, зігравши грамотно в обороні, не дозволили їм врятувати матч. Гол Олександра Обревка, який він забив у компенсований арбітром час красивим ударом головою після передачі Ігоря Фоміча, лише підсолодив гіркоту поразки.

Після цього туру футболісти «УкрАгроКому» очолили турнірну таблицю групи «2», а підопічні Андрія Зав’ялова в цьому сезоні можуть поборотися лише за третє місце.

Наступний поєдинок наші земляки проведуть удома у суботу, 18 травня, коли до Карлівки завітають футболісти горностаївського «Миру», – інформує прес-служба ФК «Полтава-2-Карлівка».