Останні новини - 10-02-2013, 07:02 - sasa 34

\»Карлівка\» розгромила молодих ворсклян

\»Карлівка\» розгромила молодих ворсклян

Інтенсивно продовжують підготовку до нового сезону і гравці ФК «Полтава-2-Карлівка».

 

6 лютого у футболістів розпочався другий навчально-тренувальний збір, що цього разу проходить у Полтаві й триватиме до 22 лютого. Команда тренується у дворазовому режимі – вранці та ввечері. Заняття на полі зі штучним покриттям НТБ ФК «Полтава» чергуються з пробіжками та вправами у тренажерному залі.

 

Щодо поповнення, то в окрім Романа Масюка та Ігоря Фоміча (про це вже повідомлялося раніше) в команду повернулися два Олександри – Обревко та Полуницький. На перегляді також перебуває кілька футболістів – як місцевих вихованців так і з інших регіонів України.

 

На цих зборах заплановано провести й 3-4 спаринги. Перший із них відбувся у неділю, 10 лютого. Карлівчани проекзаменували вихованців ФК «Ворскла» із U-19, які нічого не змогли вдіяти проти більш досвідчених футболістів. Долю зустрічі було вирішено ще до перерви. Основний склад друголігівців чотири рази змушував суперників розпочинати з центра поля. Після відпочинку склад карлівчан змінився майже повністю, на поле вийшли гравці, які перебувають на перегляді. Але до фінального свистка рахунок так і не змінився. Через незначні мікротравми участі у грі не взяли Лубенець, Синьогуб, Пономаренко, Коваленко, Богомаз, Григоренко.

 

ФК «Полтава-2-Карлівка» – ФК «Ворскла» U-19 – 4:0 (4:0)

Обревко 3, Марченко 6, 34, Тарганчук 21

ФК «Полтава-2-Карлівка»: Вітів, Масюк, Поляниця, Голованьов, Тарганчук, Полуницький, Марченко, новачок, Обревко, Гриценко, Фоміч.

На заміну виходили: Яковченко, Кривий, а також група футболістів, які перебувають на перегляді.

10 лютого. НТБ ФК «Полтава».

 

Наступну гру підопічні Андрія Зав’ялова проведуть уже завтра, 11 лютого, проти першолігового ФК «Полтава». Гра відбудеться на полі зі штучним покриттям НТБ ФК «Полтава» у Копилах. Початок о 14.00, — інформує прес-служба ФК «Полтава-2-Карлівка».

Погода