Першість Полтавщини - 04-10-2009, 11:10 - sasa 249

Першість Полтавщини. Друга ліга, група \”А\”

Голи: Кононенко 23пен, Іващенко 60 – Олійник 79 хв.
Харчовик: Вінніченко, Хоменко, Островський , Горбатенко (Мірошник), Трокай,
Леонтович, Заславець (Швіндін М.М.), Мусієнко, Швіндін М.Г., Іващенко (Школа), Кононенко.
Мрія: Рекун, Тищенко, Жила, Шкляренко, Баланенко, Пастернак, Гунега, Гуленко, Танько, Кугук, Олійник.
На заміну виходили: Корнєв, Ліновицький.
Арбітр: Сердюк (Полтава)
3 жовтня. Червонозаводське. 140 глядачів.
Юнаки — 0:0

Як не дивно, але матч виявився цікавим, напруженим, із великою кількістю небезпечних моментів.

Гра розпочалася з атак «Харчовика», але вже за декілька хвилин гості довели, що приїхали в Червонозаводське не просто так. В середині першого тайму нападник «заводчан» був збитий в штрафній площі «Мрії», за що гостей покарав Костянтин Кононенко чітко реалізувавши пенальті. Після цього  стовідсоткову нагоду зіпсував нападник «Мрії», в боротьбі за м’яч захисник і воротар господарів зіткнулися між собою, а нападник не зумів влучити в порожні ворота. «Харчовик» не завагався з відповіддю – Швіндін Микола головою скинув м’яч Кононенку, удар в Костянтина не вийшов, воротар зумів перевести м’яч на кутовий удар.

Друга половина зустрічі пройшла так само жваво, як і перша. В одній із затяжних атак господарів м’яч потрапив до Іващенка, Анатолій пробив низом в лівий кут воріт і не помилився, м’яч опинився в сітці – 2:0. Гості відповідали швидкими атаками, але до ударів по воротам не доходило. В господарів відбулося два виходи сам на сам, але з реалізацією моментів в «заводчан» значні проблеми. Надалі пройшла швидка атака «Харчовика», але вона зупинена за допомогою порушення правил. Штрафний удар виконав Кононенко влучивши в перекладину. На 79 хвилині вже атака «Мрії» була обірвана з допомогою порушень правил і Олійник чітко реалізував штрафний удар. Надалі гості кинулися в перед, але нічого не зуміли зробити, рахунок залишився незмінним.