ФК Полтава - 27-09-2009, 06:09 - sasa 216

Івлєв 1, 12, 19, Батусов 24, Григоренко 83, Радевич 90.
«Полтава»: Белошапка, Новицький, Плехтяк (Григоренко 60), Данаєв, Радевич, Бичков, Бербат (Ніканович 71), Батусов (Бриж 46), Марченко (Гришин 53), Івлєв (Гриценко 65), Козаченко (Зеленевич 65).
«Металург»-2: Шевченко, Стойловський, Спичка, Данюк, Худченко, Осадчий (Коваленко 80), Шуляк, Ключик, Ковалевський, Коньков (Тимофєєв 80), Дзядевич (Столяренко 62).

«Полтава» впевнено перемагає аутсайдера 6:0, хет-триком відзначається Івлєв.
Футбольний клуб «Полтава» забив шість м’ячів у ворота аутсайдера – команди «Металург-2» із Запоріжжя. Уже на перших хвилинах хет-триком (2, 12 і 19 хвилина) відзначився Сергій Івлєв, у першому ж таймі класним дальнім ударом Дмитро Батусов на 24 хвилині Дмитро Батусов забив четвертий м’яч. У другому таймі співвідношення сил не змінилося. На 82 хвилині Григоренко дальнім ударом забив п’ятий м’яч, а захисник Рудченко на 90 хвилині не без помилки з боку голкіпера гостей встановив остаточний підсумок матчу – 6:0. За «Полтаву» дебютував екс-гравець охтирського «Нафтовика» Сергій Бриж, який провів на полі весь другий тайм на позиції лівого півзахисника. Він корінний полтавець, навчався в академії «Динамо» та грав за юнацьку збірну свого віку.